Ką daryti, kai po krūvos seminarų ir mokymų, vis tiek kankina jausmas, kad „kažko trūksta…“, kad gyvenimas vyksta ne taip, kaip turėtų…, ir vis dar alina tas „geresnės ateities“ laukimas?

Taip, tas jausmas, lyg kažko gyvenime trūktų, yra ne pas vieną žmogų. Juk kaip dabar dauguma gyvena? Iš ryto  juos pakelia įkyraus žadintuvo čirškėjimas, kurį iškart norisi šveisi į sieną.

Vos pabudus jau trūksta energijos, kad net sunku iš lovos išlipti, todėl nuspaudus mygtuką „snausti“, nustatai žadintuvą skambėti už 10 minučių. Tai kartojasi minimum 2-3 kartus, kol pagaliau šiap taip atsikeli ir pradedi ruoštis darbui.

O darbas, apie kurį kažkas įkalė įsitikinimą: „prestižas, karjeros galimybės…dirbk, dirbk, dirbk…“ reikalauja išspausti kažkokius rezultatus, kurių reikia kažkam, bet ne Tau pačiam!

Atrodo viskas gyvenime erzina, ir vis į Tavo gyvenimą įlenda kažkokie niekšai, bandydami „užknisti“. Ką darysi, daugelis griebiasi cigaretės. Parūko ir vėl neria į tą įgrįsusią rutiną…

Motyvuoja tik tai, kad tuoj tuoj viskas turi pasikeisti ir ateiti naujas gyvenimas. Tuoj pabaigsi šį, kitą ir dar kitą darbą, tuoj nueisi į kokį seminarą ir viskas pasikeis… Vis lauki tos galimybės, bet gyvenimas teka ir vis tas pats… Ta pati rutina, tas pats nerimas, tas pats nepasitenkinimas ir tas pats skausmas.

O kai tai visiškai įgrįsta, imiesi kontrolės ir pradedi  stumdyti gyvenimą. Iš pradžių, atrodo, lyg ir pavyksta, gaunasi kažkokie rezultatai, bet po to gyvenimas apsisuka ir skaudžiai, skaudžiai duoda Tau į nosį. Būtent taip atsiranda problemos, stresai, kančia ar net ligos.

Yra posakis „ir šuo kariamas pripranta“. Taip ir gyvenime. Žmogus pripranta prie to vidinio nerimo ir nevilites, kad jam visa tai atrodo tiesiog „normalu“.

Žinoma, retkarčiais pasiseka laimėti kokių smulkių prizų. Čia kaip tas ruletės žaidėjas, kuris vieną, du, tris kartus išlošė ir jam jau atrodo, kad visas pasaulis jo kišenėje. Bet ar ilgam? Labai greit esi vėl basas ir tuščias.

Ir tada jautiesi lyg ta žąsis, kurią peni tik tam, kad per Kalėdas iškeptų ir suvalgytų, skambant linksmai muzikai ir juokui. Ir tada galvoji:

„TU SUKLYDAI, ŽMOGAU. GYVENIMAS – NE TAVO ŠVENTĖ. TU SUKLYDAI…“

 

Ir jei nors viena šios istorijos eilutė priminė jus pačius, būtinai perskaitykite šį laišką iki galo, nes tai gali būti tai, ko iš tiesų jau taip ilgai ieškote.

Taip taip, sakysite, dar vienas „laimės pardavėjas“, kuris net neaišku ar pats gyvena tuo, ką sako ir ar yra laimingas, bei patenkintas gyvenimu.

Ir tikrai dėl to Jūsų nekaltinu. Man pačiam tokie klausimai kilo nuolat, kai lipau tuo skaudžiu „tobulėjimo“ kalnu. Būtent dėl to ir noriu papasakoti savo istoriją, po kurios labai lengvai galėsite nuspręsti, ar aš tinkamas kalbėti tokiomis temomis.

Mano istorija yra apie sunkiausias ir juodžiausias mano gyvenimo akimirkas, kaip nusiritau į dugną, kaip pasiekiau sunkiausią savo gyvenimo akimirką, kaip lipau iš jos nuolat tobulėdamas ir save spausdamas (nes lyginau save su kitais ir vis kažko trūkdavo…), o kaip po 10-ies metų tobulėjimo, teko nukristi dar žemiau ir suprasti, kad visa tai buvo tik didžiulė apgaulė… atėjo tikrasis lūžis gyvenime, mane pagaliau išlaisvinęs.

Visą istorija skaitykite čia: APIE MANE

 

Jei prieš tai, atrodo eidavau gyvenimu lyg per brūzgynus, kai viskas kabinasi, rūbai plyšta, kūnas kraujuoja ir alina didžiulis skausmas, kurio neina nė trupučio sumažinti. Tai po to šie brūzgynai tiesiog dingo. Pasidarė šviesu, gražu. Pasirodo nebereikia kovoti su pasauliu, visi siūlo pagalbą. Viskas lyg raudonu kilimu paklota. Iš viso vidinio skausmo liko tik nuoširdi padėka.

Kiekvienas gali to išmokti. Kiekvienas gali išsilaisvinti. Jei jaučiate, kad gyvenimas vyksta ne taip kaip turėtų, jei jau kaupiasi ar susikaupė kritinis skausmo kiekis, noriu, kad išbandytumėte tai, ko mokau. Tiesiog patikrinkite ir pažiūrėkite. Jei tai jums netiks, nieko tokio. Ne tik grąžinsiu visus sumokėtus pinigus, bet dar ir pridėsiu 10 % už Jūsų sugaištą laiką ir sunaudotą energiją. Noriu prisiimti sau visą riziką, kad tik Jūs turėtumėte galimybę tai patirti ir suteiktumėte man džiaugsmo padėti. Mano tikslas – matyti Jūsų džiaugsmu spindinčias akis ir plačią šypseną einant per gyvenimą. Noriu, kad ir Jūs parašytumėte tokių atsiliepimų: ATSILIEPIMAI

Štai kodėl noriu jus pakviesti į keturių seminarų ciklą „Laimingo Gyvenimo Raktas“. Šie seminarai yra lyg įvadas į sąmoningumo mokyklą. Tai yra pagrindai, kuriuos verta sužinoti!

„Tikrosios Laimės Pagrindai“

Šio seminaro tikslas – padėti tvirtus pagrindus tolimesnei kelionei į ramybę ir pilnatvę, atskleisti Jums kasdieninio vidinio nerimo, nepasitenkinimo gyvenimu, skausmo, kančios ir ligų priežastis, padėti aiškiai jas suvokti ir pajausti, duoti konkretų šių priežasčių pašalinimo planą, paskatinti pradėti kelionę link savo laimės rakto.

Žmogus tampa laimingu tada, kai jo gyvenimo kelyje nelieka nerimo ir kančios, kai viduje įsivyrauja ramybė ir harmonija!

Kas lemia vidinio nerimo ir kančios atsiradimą? Kokių neteisingų veiksmų pasekoje
žmogus tampa neharmoningu ir yra priverstas gyventi kančioje?

Į šiuos klausimus teisingai atsakyti dažniausiai trukdo klaidingas daugelio gyvenimo dėsnių suvokimas.

Kančia gyvenime žmogų lydi tol, kol jis yra sukaustytas nesąmoningumo grandinėmis, t. y. Kol jis negali valdyti savo minčių ir vidinių nuostatų.

Ką gi daryti?

Seminaro eigoje kiekvienas dalyvis ne tik atras savo vidinės nedarnos priežastis, bet ir gaus puikius savęs harmonizavimo įrankius.

Tačiau ir tai dar ne viskas.

Žmogus, net turėdamas puikius savęs tobulinimo įrankius ir juos aktyviai naudodamas, dažnai nepasiekia trokštamo rezultato ir vėl atsiduria nerimo ir nevilties liūne.

Ko trūksta?

Apsilankius šiame seminare Jūs pradėsite kelią į savo širdį, kur yra raktas nuo žmogų kaustančių nesąmoningumo grandinių, raktas į vidinę darną ir harmoniją. Tai raktas, be kurio dažniausiai neveikia net geriausios savęs tobulinimo technikos.

Ar pradėsite kelionę link savo laimės rakto?

SEMINARO PLANAS

1. Kas aš esu?
2. Pagrindinės tiesos, kas yra tikroji laimė.
3. Kodėl man trūksata energijos ?
4. Sąmoningumas. Kodėl jis reikalingas ?
5. Kas trukdo būti sąmoningu ?
6. Ką daryti ?
7. Kas lemia laimę?
8. Kokie turėtų būti rezultatai
9. Kažko trūksta…

 

Šio seminaro vaizdo įrašą galima įsigyti čia: https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

 

Su meile,

Robertas Karvauskas