Nemokamas praktinis internetinis seminaras

APLINKINIAMS ATRODO, KAD TURI VISKĄ,
O TU JAUTIESI, LYG NIEKO NETURĖTUM…

KODĖL?

2023.09.07. 18:30 val.

Seminaro trukmė apie 2 val.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Pasiekti tikslai, uždirbti turtai, gražus namas, stabilus darbas nedžiugina taip, kaip norėtųsi. Neretu atveju šito buvo siekiama, norint aplinkiniams įrodyti, kaip puikiai galite gyventi.
O iš tiesų širdyje jaučiate tuštumą ir visišką nepasitenkinimą šią „stabilia“ padėtimi…

Tokia situacija būdinga daugeliui žmonių ir tik nuo jūsų priklauso, ar ji pasikeis.

Kitiems žmonėms sunku suprasti, ką mes jaučiame. Dažnai jie nežino, ką mes esame patyrę, tad ir negali suprasti mūsų vidinių išgyvenimų.

Praktinis seminaras APLINKINIAMS ATRODO, KAD TURI VISKĄ, O TU JAUTIESI, LYG NIEKO NETURĖTUM. KODĖL? skirtas tiems, kas jau pastebėjo, kad daiktų ir turtų turėjimas neužtikrina vidinės pilnatvės, bet nežino ką ir kaip su tuo trūkumu daryti.

Savo laiku Gyvenimas mane labai giliai panardino į šį trūkumą, kaip dabar suprantu, būtent tam, kad savo išsilaisvinimo patirtimi galėčiau realiai padėti dabar tai patiriantiems žmonėms.

Daug valandų gilių saviugdos ir savivalos procesų Gyvenimo Meno mokykloje, Vieningo Pasaulio ir Vienybės akademijoje, dalyvavimas nušvitusių mokytojų mokymuose atvėrė man visiškai naują požiūrį į gyvenimą, kuriuo dalinuosi su Tavimi.

Šiame seminare diskutuosime ir aiškinsimės:

apie eilinio žmogaus išorinius tikslus ir realius širdies troškimus

kodėl šie du dalykai neatitinka vienas kito ir gimsta trūkumas?

ką daryti su tuo trūkumo jausmu?

kaip išsilaisvinti iš išorinėmis vertybėmis nenuraminamo trūkumo jausmo?

DŽIAUGIUOSI, KAD MANO PERDUODAMA PATIRTIS PADĖJO TŪKSTANČIAMS PAJUSTI
HARMONIJĄ SAVO VIDUJE.

DALYVAUK ŠIAME SEMINARE IR ATRASK NAUJAS GALIMYBES!

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Nuo mažens visuomeninės nuostatos mus įtikino, kad būti turtingam, kuo daugiau turėti reiškia būti laimingesniam. Ir tokiu teiginiu įtikėjęs žmogus stengiasi kaupti ir dauginti materialias vertybes.

Visgi pakankamai greitai žmogus pajaučia, kad materialinės vertybės reikalauja laiko ir dėmesio bei sukuria papildomas išlaidas, kurių žmogus nepasirengęs investuoti.

Tai pradeda kelti vidines įtampas. Prasideda konfliktas tarp visuomeninės nuomonės apie turtingumą ir pilnatvę ir realios vidinės būsenos.
Gal tai jau pastebėjai savo gyvenime? Gal turėdamas visa tai, kas visuomenėje vertinama kaip laimės ir pilnatvės pagrindai, širdyje nerandi nei pilnatvės, nei ramybės?

Šis seminaras – tai galimybė išsilaisvinti iš trūkumo jausmo.

Neleisk įkyrioms destruktyvioms mintims ir aplinkos spaudimui sunaikinti Tave iš vidaus!

DOVANA

Seminaro metu visi kartu atliksime galingą
meditacinę praktiką. 

Tai, ką išmoksi šio praktinio nemokamo seminaro metu,
galėsi pritaikyti kiekvieną savo gyvenimo akimirką.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Kodėl Tu turėtum manęs klausytis?

Esu Robertas Karvauskas.

Nuo 2010 m. pravedžiau virš 10000 val. paskaitų, praktinių seminarų, asmeninių konsultacijų ir sąmoningumo mokyklos mokymų. Daugeliui žmonių esu padėjęs išsivaduoti iš depresijos ir kritinių ligų bei atrasti savo laimės kelią gyvenime.

2013 m. per mokymus Vieningo pasaulio ir Vienybės Akademijoje (Indija) patyriau dvasinį prabudimą.

2017 m. išleidau knygą „Laimingo Gyvenimo Raktas“, kurioje apibendrinau esminius man duotus suvokimus ir juos lydinčias patirtis.

Esu Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, konsultantas ir lektorius, , daugkartinis Pūko TV laidos „Tvirta šeima – tvirta Lietuva“ vedėjas ir dalyvis, daugelio straipsnių apie sąmoningumą ir dvasinį tobulėjimą žurnaluose „Veidas“,  „Edita“, „Ji“, „Raktas“, „Sveikatos ABC“ ir kt. bei interneto portaluose autorius.

Atsiliepimai

Ką apie Robertą pasakoja dalyvavusieji jo seminaruose ir mokymuose?

Rytis Lukoševičius

Paleidimų centro „Į save“ įkūrėjas ir vadovas

Giedrė Bagdonienė

Knygos „Tvarkos maniakės išpažintis“ autorė

Donatas Kantakevičius

Projekto vyrai.eu įkūrėjas

Rita:

Praėjo savaitė po mokymų, ir pokyčiai tikrai yra.

Praktikas stengiuos atlikti pagal galimybes, bet labiausiai džiugina atsiradusi “įžvalga”… Negaliu atsistebėti ir atsidžiaugti, kai nelauktai, bet labai aiškiai ateina atsakymas į kažkokį klausimą arba situaciją….

Aš kitaip ėmiau žiūrėti į žmones. Į tuos, kurie anksčiau labai nervino, ėmiau žvelgti lyg per skanerį, su meile….atrodo, matau juos kiaurai)))

Dėkoju, Robertai, už tavo atsidavimą, skleidžiamas žinias ir meilę mums visiems). Telaimina tave DIEVAS.

Valdas:

Dalyvauti seminare mane paskatino begalinis noras suprasti santykius tarp vyro ir moters. Kaip sukurti santykius, kaip išlaikyti tuos santykius, kad jie nebūtų egzistavimo kančia, o tarpusavio meilė, supratimas, draugystė, džiaugsmas ir ramybė… Kad tiesiog būtų gera buti kartu…
Labiausiai paveikė tai, kad Robertas kalbėjo taip paprastai, taip nuoširdžiai, NE iš kažkokios literatūros paimtas frazes, o tiesiog iš savo širdies…
Manau, pradėsiu daugiau dėmesio skirti KITO žmogaus norams, jo jausmams…daugiau dėkingumo kitam už tai, kad Jis tiesiog yra… Stengsiuos priimti žmogų Tokį, koks jis yra, su visom gerom ir Blogom savybėm… Taip pat ugdysiu daugiau pakantumo kitaip mąstančiam ar besielgiančiam.

Greta:

Dar kartą labai ačiū už seminarus.
Po jų tikrai gyvenime ėmė vykti stebuklai arba užstrigusios situacijos pajudėjo iš mirties taško.
Labiausiai seminarų metu mano būseną pakeitė tikėjimas, kad jie man gali padėti ir pakeisti mano gyvenimą į geresnę pusę. Kasdieninėje dienotvarkėje atsirado daugiau ramaus buvimo su savimi,
Dar norėčiau išmokti  labiau atsipalaiduoti ir tiesiog būti.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Mano kelias

Esu Robertas Karvauskas, sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti. Perduodu tai, kas man buvo atverta mano širdyje, ką asmeniškai pats patyriau ir išbandžiau.

Mano mąstymas pradėjo keistis 2000–aisiais metais. Pamačiau, kokį nepasitenkinimo savo gyvenimu krūvį esu sukaupęs savyje. Prasidėjo dešimties metų kova prieš savo netobulumą, kuri nuvedė mane iki aštraus dvasinio skausmo ir visiško nusivylimo. Tada nevilties atsipalaidavime man atsivėrė supratimas apie tai, kas lemia kiekvieno žmogaus tobulėjimo sėkmę ir laimę. Atsivėrė Laimingo Gyvenimo Raktas – unikalus asmeninio tobulėjimo algoritmas.
Gavau vidinį nurodymą sukauptas žinias ir patirtį perduoti žmonėms, kurie pasirengę tai priimti.

Nuo 2010 m. kasmet tūkstančius valandų dirbdamas prieš auditoriją pradėjau gyvai jausti žmonių patiriamą skausmą, įtampas, nepilnatvę ir matyti savo galimybes jiems padėti. Šią pagalbą pradėjau realizuoti praktiškai, konsultuodamas ir mokindamas iš įtampų išsilaisvinti pasirengusius žmones.
Nors 1985 m. baigiau Vilniaus inžinerinį statybos institutą ir mano pasaulietinė profesija – nepriklausomas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, o 2006 m. baigęs Atvirąjį Britanijos universitetą gavau dar ir profesionalaus vadovo diplomą, vis tik mano širdis veda mane į pagalbą žmonėms ugdyti savyje sąmoningumą ir atrasti savo širdyje Laimingo Gyvenimo Raktą – tikrosios laimės šaltinį.

Nepriklausau jokiai religinei bendruomenei ar sektai.

REGISTRUOKIS Į NEMOKAMĄ SEMINARĄ
IR PRISIJUNK PRIE TŲ,
KURIE DŽIAUGIASI GYVENIMO PILNATVE.

Prisijungimus gausi iš karto į el. paštą, kai užpildysi registracijos duomenis.
Nuoširdžiai rekomenduoju prisijungti prie mokymų grupės iš anksto.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR