Sąmoningumo mokyklos „Gyvenimo Rytas“ įkūrėjas, lektorius Robertas Karvauskas rekomenduoja pažiūrėti dar vieną VIDEO įrašą santykių tema, kuris kalba apie tai, kokia stipri moters įtaka vyrui.
Moters energija yra labai stipri (6-9 kartus stipresnė negu vyro), taigi moters įtaka vyrui yra beribė! Faktiškai moteris kuria savo vyrą. Ji vienas vyro savybes atskleidžia, kitas – neutralizuoja.

Kaip kalbama VIDEO įraše, dažnai problema būna tame, jog moteris nesupranta savo galios ir įtakos vyrui ir neskiria pakankamai dėmesio savo mintims ir veiksmams. Dažnai moteris veikia nesąmoningai, panaudodama iš šeimos atsineštą patirtį ir scenarijų.

Kaip moteris galvoja apie savo vyrą – tokiu jis ir tampa.

Ir štai čia yra dvi pusės. Pamąstykime, apie tai į ką nuolat nukreipiame savo dėmesį – ar į tas vyro savybes, kurios mūsų netenkina, ar į tas, kurias norime savo vyre matyti? Kurią pusę renkamės – griaunančią ar kuriančią?

Jei vyras kažkuo netenkina – vadinasi moteris priežasčių turi ieškoti savo viduje. Į ką nukreipsime savo dėmesį – tą ir turėsime. Kur mūsų dėmesys – ten teka mūsų gyvybinė energija. Todėl auginkime tai, ką norime matyti kitame žmoguje.
Visi norime gražių ir harmoningų santykių. Todėl, mielos Moterys, visada rinkimės kuriančiąją, gražiąją, gerąją pusę ir susikoncentruokime į ją!

Kodėl verta dėmesį sutelkti į gerąsias vyro savybes?

Jei moteris vyre matys gerąsias savybes ir akcentuos jas – gerosios vyro savybės augs ir didės.
Jei moteris gerbs savo vyrą – jį gerbs visi.
Jei moteris atvers vyrui širdį – jis taps dosniu ir pats ieškos būdų, kaip ją pradžiuginti ir padaryti ją dar laimingesne.
Jei moteris pradės elgtis su vyru supratingai – tai jis dėl jos kalnus nuvers.
Visada koncentruokimės į gerąsias vyro savybes – tuomet jos augs ir stiprės. O santykiai – gerės ir gražės.

Saugokime vienas kitą, Mielieji!

Išsamiau apie šias dvi puses paklausykite VIDEO įraše (rusų kalba) ↓

Buvo įdomu ir naudinga?

Susitikime renginiuose!

Jie vyksta nuolat ir padeda atsakyti į įvairius gyvenimiškus klausimus.

Atraski juos čia: https://gyvenimorytas.lt/RENGINIAITAU