Nuolankumas – tai savybė, leidžianti priimti Gyvenimą tokį, koks jis ateina į tave, susitaikyti, nusilenkti Jam ir padėkoti. Ir tik iš šios būsenos gimsta galimybė keistis. O kas keičiasi? Keičiasi tavo vidinės nuostatos, kurios formuoja tavo energinį lauką, o per jį ir visas tavo gyvenimo aplinkybes.
Dar kartą noriu perspėti tave. Netapatink savo vidinės būsenos su išoriniu veikimu. Racionaliai ir efektyviai pakeisti išorinį pasaulį galimybė atsiranda tada, kai priimi Gyvenimą kaip teisingą, teisėtą, tikslingą ir reikalingą. Tavo veiksmus, keičiant pasaulį turi stimuliuoti ne logika, o intuicija, t. y. ne protas, o širdis.
Norint tapti savo gyvenimo šeimininku, valdovu, kūrėju, nuolankumas neišvengiamai būtinas. Nuo ko pradėti jį ugdyti? Pažiūrėkim į šį procesą giliau.

Nuolankumas grąžina dėmesį į save. Kiek nuoširdumo įdedi į nusilenkimą (priėmimą) gyvenimo situacijai, tiek tavo energinis laukas tos situacijos atžvilgiu užsidaro (toroidas susijungia ir dėmesys sugrįžta į čia ir dabar), tiek tokia situacija daugiau neatitrauks tavo dėmesio ir tu išliksi savimi. Kai lenkiesi (priimi) kiekvienai gyvenimo situacijai, tavo dėmesys išlieka viduje ir tu gali vadovautis intuicija, kurios stimuliuojami sprendimai visada ves tave į vidinę ramybę ir pilnatvę.
Jei nuolat pasiduoti gyvenimo situacijoms dar neužtenka sąmoningumo, pradėk praktikuoti nuolankumą fiziškai. Fizinis nusilenkimas visu kūnu kuria energinio lauko pokyčius, leidžiančius vis giliau pajausti nuolankumo būseną.
Kai lenkiesi kūnu, lenkiasi ir visas energinis laukas (susidaro toroidinis energinis laukas), lenkiasi ir protas.

Su nuolankumu,
Robertas