Šįkart Pūko TV Robertas Karvauskas dalijosi, kaip susikurti harmoningus santykius su vaikais.

Pirmiausiai vertėtų atsakyti sau į klausimą, kas yra vaikai?

Juk gyvenime mums mokina kaip fizines būtybes, tačiau viskas yra energetika ir mes taip pat esame energinės būtybės, kurios turi sielas. Tad turime pripažinti, kad vaikas ateina per pasirinktus tėvus, reinkarnuojasi. Siela pasirenka tėvus. Ji ateina pas tokius tėvus, kurie turi panašius krūvius. Jis prieš save turi pavyzdį, kaip pereiti per gyvenimą ir realizuotis.

Klaidos, kurias daro beveik visi

Mes pamirštame, kad negalime kontroliuoti vaikų, priimame juos kaip nuosavybę. Bet jie yra autonomiški, jie ateina tam, kad mes turime išspręsti tai, ką galime padaryti vienas kitam padėdami.  Mus sieja energinis ryšys, mūsų auroje yra atitinkamos programos, tad vaikai ateina su viskuo, ką turi tėvai.

Vienas iš esminių dalykų – kaip vaikas buvo pradėtas

Mūsų ketinimai turi būti nuoširdūs ir harmoningi. Jei ketinimas turėti vaiką buvo kupinas baimės ar įtampos, uždedame vaikui atitinkamas programas. Tad pirmiausiai tėvai turi valytis nuo tų įtampų. Ir taip vaikas įgauna galimybę harmonizuotis, ko galbūt neturėjo gyvenimo pradžioje.

Daugiau vertingų įžvalgų, atsakymų, kodėl vaikas nereaguoja į pasakymą NE, kaip su vaiku elgtis iki 6 metų ir, kokie svarbūs pokyčiai bendravime turėtų įvykti po to bei kiti svarbūs aspektai apžvelgiami šiame VIDEO reportaže: