Praktinis internetinis seminaras

KAIP IŠGYDYTI SENAS NUOSKAUDAS IR NEBEĮSISKAUDINTI?

Seminaras vyks 2022.02.23. 18:30 val.

Seminaro trukmė apie 3 val.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Daugybė žmonių šiandien gyvena jausdami įvairias nuoskaudas. Ir labai dažnai žmonės metų metais jas nešiojasi savo viduje, kaltindami aplinką, tėvus, brolius, kolegas ir t.t., dėl įvairių dalykų, sakydami, jog negali atleisti arba niekada neatleis, o gal net atkeršys. Ir taip gyvenama nuolatiniame pykčio, neapykantos ar net keršto jausme.

Jie pyksta dėl neįgyvendintų pažadų, dėl išdavystės, dėl smurto, dėl neįvertinimo ar kitų nemalonių priežasčių. Ar žinojai, kad žmogus, kaupdamas pyktį savyje, kenkia pirmiausiai sau?

Tikriausiai Tavo gyvenime buvo situacijų, kai kitam sakei: “Aš ant tavęs nebepykstu. Aš tau viską atleidau.”. Nors iš tiesų viduje jauti, kad Tau taip ir nepavyko atleisti arba net norisi regzti keršto planą. Ir kuo daugiau meluoji aplinkiniams ir net sau, tuo labiau skauda…

Priežastys, kodėl negali arba nenori atleisti, yra labai skirtingos. Bet svarbiausia ne jos, svarbiausia, kad nesugebėjęs atleisti ir kaupdamas pyktį žmogus švaisto savo energiją! Energiją, kurią gali nukreipti savo gerbūviui kurti!

Dalyvauk šioje praktinėje paskaitoje ir sužinosi, ką reikėtų daryti ir kuria linkme judėti, kad nebekauptum nuoskaudų savyje, nebespaustum savo emocijų, o širdis išlaisvėtų nuo pykčio jausmo.  

NEPRALEISK SAVO ŠANSO!

Spausk nuorodą ir registruokis ⬇️

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Svarbu!

Atleidimas nereiškia, kad leisi nuolat save skriausti.

Tiesiog Tavo gyvenime bus daugiau harmonijos.

Būtina išmokti įgyti sveiko pasitikėjimo savimi, tokiu atveju labai stipriai sumažėja tikimybė, kad panaši situacija su konkrečiu žmogumi gali pasikartoti.

Todėl, didelis dėmesys bus skirtas tam, kad išmoktum pasitikėti savimi bei gyvenimu.  Sužinosi, ką gali padaryti čia ir dabar,  kad nusivylimai, nuolatinis pykčio jausmas, prasta sveikata, tinginystė ir energijos trūkumas automatiškai dingtų iš gyvenimo.

Labai greitai pastebėsi, kai keitiesi Tu – keičiasi ir aplinka!

Šios paskaitos lektorius Robertas Karvauskas daug metu kovojo su pačiu savimi, bet svarbiausieji pokyčiai įvyko tik tuomet, kai visiškai pasidavė.  Jis atrado laimingą gyvenimą, eilę metų nebesiskundžia sveikatos sutrikimais, nekaupia savyje nuoskaudų, kiekvieną dieną džiaugiasi puikia savijauta ir energingumu. Nors… Anksčiau buvo gilioje nevilties duobėje ir nemokėjo džaugtis gyvenimu.

Nori ir Tu nebekaupti nuoskaudų savo širdyje?

Dalyvauk šioje paskaitoje ir išmok, kaip tai įgyvendinti.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Seminaro metu atliksime
2 efektyvias meditacines praktikas:

– ATSIPALAIDAVIMO IR SUSITELKIMO PRAKTIKA
– ATGAILOS IR ATLAIDUMO MEDITACIJA

praktikų vertė – 20 €

Nuoskaudos bei nusivylimai kaupia mumyse pyktį. Praktikų metu paleisime iš savęs pagrindines aktualiausias įtampas, išmoksime greitai atsipalaiduoti ir pasipildyti energija.

Meditacijos padės paleisti nuoskaudas, ženkliai sumažinti įtampas savo savyje. Įgausi stimulą plėsti bei didinti vidinę ramybę.

Tai, ką išmoksi šio praktinio seminaro metu, galėsi pritaikyti kiekvieną savo gyvenimo akimirką.

Tai jau daugeliui žmonių padėjo pradėti gyventi laimingą ir pilnavertį gyvenimą.
Nebekentėk ir padėk sau!
Labai svarbu žengti pirmąjį žingsnį.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Kodėl Tu turėtum manęs klausytis?

Esu Robertas Karvauskas.

Nuo 2010 m. pravedžiau virš 10000 val. paskaitų, praktinių seminarų, asmeninių konsultacijų ir sąmoningumo mokyklos mokymų. Daugiau nei 1000 žmonių esu padėjęs išsivaduoti iš depresijos ir kritinių ligų bei atrasti savo laimės kelią gyvenime.

2013 m. per mokymus Vieningo pasaulio ir Vienybės Akademijoje (Indija) patyriau dvasinį prabudimą.

2017 m. išleidau knygą „Laimingo Gyvenimo Raktas“, kurioje apibendrinau esminius man duotus suvokimus ir juos lydinčias patirtis.

Esu Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, konsultantas ir lektorius, , daugkartinis Pūko TV laidos „Tvirta šeima – tvirta Lietuva“ vedėjas ir dalyvis, daugelio straipsnių apie sąmoningumą ir dvasinį tobulėjimą žurnaluose „Veidas“,  „Edita“, „Ji“, „Raktas“, „Sveikatos ABC“ ir kt. bei interneto portaluose autorius.

Atsiliepimai

Ką apie Robertą pasakoja dalyvavusieji jo seminaruose ir mokymuose?

Rytis Lukoševičius

Paleidimų centro „Į save“ įkūrėjas ir vadovas

Giedrė Bagdonienė

Knygos „Tvarkos maniakės išpažintis“ autorė

Donatas Kantakevičius

Projekto vyrai.eu įkūrėjas

Noriu pasidalinti savo įspūdžiais po mokymų. Praėjo jau lygiai savaitė.
Kiekviena diena labai skirtinga, vyksta didžiuliai procesai. Grįžus iš karto po stovyklos, tą vakarą buvo apėmęs didelis nuoširdumo jausmas, širdis prisipildė vaikiško džiaugsmo, neapsakomas ryšys su savuoju Aš. Mano širdis dainavo ir verkė pasikūkčiodama iš džiaugsmo…
Antrą dieną… Iro visi blokai, šablonai… Rodė tarsi gali būti ir taip, ir taip….
Darbe per šią savaitę jau gavau du pastebėjimus, kad tapau ramesnė ir kad tapau pozityvesnė… Man tai buvo didžiulis džiaugsmas. Aišku, mintys aplanko visokios dabar, pastebiu, kad vėl sugrįžta pesimizmas. Bet tuomet save už uodegos keliu: prisimenu šypseną, atvirą krūtinę, savąjį aš…
Gerai, kad turiu įrankius… Supratau, kad viską aš pati kuriu…
Dėkui Jums už duotą raktą…Iki kitų susitikimų.

Virginija 868815694

Pirmą kartą pajutau, kaip gali būti lengva, ramu ir saugu. Robertui jaučiu begalinį dėkingumą ir linkiu Jam neblėstančio įkvėpimo. Manau, kad daugeliui mūsų šio lektoriaus žodžiai įstrigo giliai.
Gavome rinkinį svarbiausių, esmingiausių žingsnelių, kas atrodo taip natūralu ir kaip gera tai prisiminti, ką galbūt visada žinojome. Labiausiai patinka pakalbėti su savo protu ir pastatyti jį į vietą.
Ačiū už supratimą, kad stresas yra pirmiausia mano reakcija į situaciją, ir kad pačios būsena nulemia situacijos baigtį. Taip pat labai ačiū už parodytus streso valdymo būdus. Ir dar, supratau, kaip mes visi esame surišti vieni su kitais energetiniais saitais, kad visi esame begalybė.
Dar kartą ačiū Robertui už praregėjimą. Sėkmės.

Regina apie seminarų ciklą Laimingo Gyvenimo Raktas

Iki pat šios dienos gyvenu Jūsų seminarų prisiminimais. Tai seminarai, kurie paverčia gyvenimą gerumo, ramybės, pilnatvės, jausmingumo, meilės dvasia. Iškart po pirmo seminaro pajunti nenusakomą ramybę, atgaivą kūnui ir sielai. Tai nenusakomas jausmas. Kiekvienam žmogui, net negalvojus, rekomenduoju Jūsų rengiamus seminarus.
Nėra ir nebus niekada išrasta medikamentinio gydymo, maisto papildų, kaip šie neįkainuojami seminarai. Net negalvojus, verta pabandyti! Ačiū už gerumo įskiepytus seminarus. Teigiamo gyvenimo pokyčius. Ačiū.

Lina Šilgalienė

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Mano kelias

Esu Robertas Karvauskas, sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti. Perduodu tai, kas man buvo atverta mano širdyje, ką asmeniškai pats patyriau ir išbandžiau.

Mano mąstymas pradėjo keistis 2000–aisiais metais. Pamačiau, kokį nepasitenkinimo savo gyvenimu krūvį esu sukaupęs savyje. Prasidėjo dešimties metų kova prieš savo netobulumą, kuri nuvedė mane iki aštraus dvasinio skausmo ir visiško nusivylimo. Tada nevilties atsipalaidavime man atsivėrė supratimas apie tai, kas lemia kiekvieno žmogaus tobulėjimo sėkmę ir laimę. Atsivėrė Laimingo Gyvenimo Raktas – unikalus asmeninio tobulėjimo algoritmas.
Gavau vidinį nurodymą sukauptas žinias ir patirtį perduoti žmonėms, kurie pasirengę tai priimti.

Nuo 2010 m. kasmet tūkstančius valandų dirbdamas prieš auditoriją pradėjau gyvai jausti žmonių patiriamą skausmą, įtampas, nepilnatvę ir matyti savo galimybes jiems padėti. Šią pagalbą pradėjau realizuoti praktiškai, konsultuodamas ir mokindamas iš įtampų išsilaisvinti pasirengusius žmones.
Nors 1985 m. baigiau Vilniaus inžinerinį statybos institutą ir mano pasaulietinė profesija – nepriklausomas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, o 2006 m. baigęs Atvirąjį Britanijos universitetą gavau dar ir profesionalaus vadovo diplomą, vis tik mano širdis veda mane į pagalbą žmonėms ugdyti savyje sąmoningumą ir atrasti savo širdyje Laimingo Gyvenimo Raktą – tikrosios laimės šaltinį.

Nepriklausau jokiai religinei bendruomenei ar sektai.

DALYVAVIMO MOKESTIS seminarui:

⭐ GERIAUSIAS SPRENDIMAS ⭐

371 asmeniui
  • liko tik 7 vietos už šią kainą

STANDARTINĖ KAINA

671 asmeniui
  • nespėjusiems pasinaudoti nuolaida

Praktinis seminaras vyks internetu uždaroje platformoje.
Vietų skaičių ribotas!

TU GALI ŠĮ VAKARĄ PRALEISTI KAIP KASDIENYBĘ IR NIEKADA NESUŽINOTI, KAD,
GALBŪT, TIK ŠIO LAIMĖS LAŠO TETRŪKO, KAD TAVO LAIMĖS TAURĖ PRISIPILDYTŲ.

Registracija įsigalioja tik apmokėjus.
Nuoroda į uždarąją Facebook’o grupę, kurioje vyks seminaras bus atsiųsta į nurodytą el. paštą iš karto po apmokėjimo.

Kad nepraleistum svarbios informacijos, pasitikrink el. pašto šlamšto (spam) bei reklamų vokus.

Po seminaro Tavo viduje atsiras palengvėjimas,
o širdyje susiaktyvuos būsena G E R A.

REGISTRUOKIS DABAR!

IR TAI DAR NE VISKAS!

Visiems GYVENIMO RYTO renginiams ir produktams galioja 5 dienų
BESĄLYGINĖ 110% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

TAI TIESA, NES EFEKTYVUMAS PATIKRINTAS ASMENINE PATIRTIMI!
Jei dalyvavęs renginyje ar įsigijęs įrašą juo nusivilsi, nes negausi to, ko tikėjaisi, grąžinsime DAUGIAU NEI SUMOKĖJAI!
Papildomai pridėsime už sugaištą laiką ir sunaudotą energiją…

Ar dar turi abejonių dėl dalyvavimo?

Seminare sužinosi, kas yra realus visų tavo gyvenimo problemų sprendimas.

REGISTRUOTIS