Robertas dalinasi savo pusryčių receptu sakydamas:
„Daugiau kaip dešimt metų nežinau, kas yra vaistai, kas yra gydytojai, kur tai yra ir t.t. Žmonės klausia: „Kaip išeina Tau šitaip?“ Ir štai man gimė tokia mintis – parodyt, kaip aš maitinuosi“, „Ryte mano maistas – visada žalias kokteilis. Tai yra mano pusryčių receptas“.

Pasmalsaukime, pažiūrėkime, išbandykime, paragaukime…
O gal ir patys pagaminkime kažką panašaus? Įneškime naujų spalvų ir skonių į savo rytą ir į savo gyvenimą! Nepamirškime palaiminti maisto, padėkoti už jį bei pasidalinti juo su kitais!
Kiekvieną rytą pasitikime su meile, džiaugsmu ir šypsena!
Video įrašą rasite >>> čia <<<

Mielieji, o kaip savo rytą pradedate Jūs? Kokie yra Jūsų pusryčiai?Šiandien turime Jums staigmeną! To dar nebuvo! 🙂👏Robertas dalinasi savo pusryčių receptu sakydamas: "Daugiau kaip dešimt metų nežinau, kas yra vaistai, kas yra gydytojai, kur tai yra ir t.t. Žmonės klausia: "Kaip išeina Tau šitaip?" Ir štai man gimė tokia mintis – parodyt, kaip aš maitinuosi", "Ryte mano maistas – visada žalias kokteilis. Tai yra mano receptas". 🍎🍐🍏🙂Pasmalsaukime, pažiūrėkime, išbandykime, paragaukime… O gal ir patys pagaminkime kažką panašaus? Įneškime naujų spalvų ir skonių į savo rytą ir į savo gyvenimą! Nepamirškime palaiminti maisto, padėkoti už jį bei pasidalinti juo su kitais! ❤️👨‍👩‍👧‍👦🙂Linkime visiems gražos dienos! Žinoma, nepamirškime šypsenos! 🙂 Būkime žvalūs, stiprūs ir energingi! ❤️🙂🥰

Posted by Gyvenimo Rytas on 2019 m. kovo 9 d., šeštadienis

Būkime žvalūs, stiprūs ir energingi!

Su meile, Robertas Karvauskas

 

Susitikime renginiuose gyvai, pasidalinsiu ir kitomis naudingomis įžvalgomis!
Renginiai vyksta nuolat ir padeda atsakyti į įvairius gyvenimiškus klausimus.

Atraski juos čia: http://gyvenimorytas.lt/RENGINIAITAU