Robertas Karvauskas nuolat lankosi Pūko TV laidoje TVIRTA ŠEIMA – TVIRTA LIETUVA.
Šįkart gvildenama tema – „Skyrybos šeimoje. Skirtis ar nesiskirti?“

Šeima – yra valstybės pagrindas, tvirtovė, visuomenės ląstelė, iš kurios turi būti kuriami tvirti santykiai su aplinka.  Kaip kurti darnias šeimas – tikras tvirtoves, kad žmonės savo santykius ne griautų, o puoselėtų, augintų ir stiprintų? Kaip tai padaryti? Nuo ko pradėti? Ką reikėtų žinoti ir suvokti?

Robertas Karvauskas teigia, jog viską lemia tie pagrindai, kurie mums buvo suformuoti vaikystėje. Nuo vaikystės mūsų nemokė gyventi širdimi, suteikti vienas kitam gėrį, daryti taip, kad kitam būtų ramu ir gera. Seni pagrindai – tai kelias į mirtį. Todėl privalu ieškoti naujų pagrindų, juos įvesti į savo kasdienybę ir jais vadovautis.

Kam skirtas moteriai vyras, o vyrui – moteris?

Vyro ir moters paskirtis – padėti vienas kitam atrasti vidinę ramybę ir pilnatvę. Labai svarbu yra suvokti, jog vyriška ir moteriška energija yra visiškai skirtingos. Privalu suprasti, kas yra vyras, ir kas yra moteris. Vyras – idėjų, dvasinių vertybių atnešėjas į šeimą, o moteris – fizinės struktūros kūrėja. Vyro atnešta energija tarnauja tam, kad būtų sukurta fizinė struktūra. Ir štai čia labai svarbu suvokti tai, jog fizinė struktūra turi būti kuriama tokia, kad ji palaikytų naujos energijos įnešimą. Vadinasi moteris, kaip fizinės struktūros kūrėja, turi būtinai palaikyti vyro idėjas, palaikyti vyro tikslus ir sudaryti visas palankias sąlygas vyro tikslų realizacijai. Tai reiškia, kad vyras gautų naujas idėjas, naują energiją ir atneštų tai moteriai. Ir moteris iš to sukurtų dar stipresnę struktūrą, kuri dar labiau palaikytų vyrą. Štai tada vyksta vystymasis. Daugiau energijos gaunama – didesnė struktūra sukuriama. Ir tai nuolatos tobulėja.

Ko mus moko Visata, gyvenimas, visuma?

Viskas, kas egzistuoja Visatoje, yra surišta tarpusavyje.  Visatos gyvavimo pagrindas – pusiausvyra ir vidinė ramybė. Visatoje, visumoje, aplinkoje, viskas yra darnu, gyva, sąmoninga ir viskas turi bendrus ryšius. Lygiai taip pat ir mūsų organizme visi organai yra susiję ir tarnauja vienas kitam. Pavyzdžiui, inkstai organizme neprieštarauja kepenims, akys neprieštarauja rankai  ir t.t. Taigi, mums reikia pradėti jausti visumą ir gyvenime pradėti vadovautis naujais pagrindais.

Kaip atrasti naujus pagrindus? Nuo ko reikia pradėti? Kaip tai padaryti? Nuo ko prasideda santykių kūrimas? Skirtis ar nesiskirti? Kas yra tikroji meilė? Ko kiekvienas žmogus ieško? Kas lemia žmogaus gyvenimą? Kaip padėti vienas kitam atrasti ramybę ir pilnatvę? Kodėl turime dėkoti už skausmą? Gauti ar duoti? 

Į šiuos ir daugelį kitų klausimų išsamius atsakymus rasite TV REPORTAŽE, kurį žiūrėkite ČIA:

Buvo įdomu ir naudinga?

Susitikime renginiuose!

Jie vyksta nuolat ir padeda atsakyti į įvairius gyvenimiškus klausimus.

Atraski juos čia: https://gyvenimorytas.lt/RENGINIAITAU