Galime pastebėti, jog žmonės gana dažnai būna įsitempę, nerimauja, susinervinę, skuba, nespėja…
Tačiau psichologinis klimatas jau gerėja – atsiranda vis daugiau ir daugiau  žmonių, kurie pradeda naujai žiūrėti į gyvenimą, eina dvasingumo keliu ir tampa ramesni, harmoningesni.

Robertas Karvauskas teigia, jog viską lemia mūsų vidinė būsena, mūsų požiūris į gyvenimą. Todėl šįkart Pūko TV laidoje „TVIRTA ŠEIMA – TVIRTA LIETUVA“ buvo paliesta ir nagrinėta visiems labai aktuali tema – „SVEIKATA ŠEIMOJE. KAS JĄ LEMIA?“

Robertas teigia, jog žmogaus sveikata – tai nėra vien fizinė sveikata. Ji prasideda giliau, todėl reikia pažvelgti į gilesnius mūsų sveikatos klodus. Mūsų kiekvieno sveikata daro įtaką ir šeimos sveikatai, ir visuomenės, ir valstybės ir netgi visos Visatos sveikatai.

Kaip suprasti, kas yra šeimos sveikata? Kas yra sveika šeima?

Robertas sako, jog pirmas dalykas – tai yra sveiki santykiai. Šeima yra mūsų santykių rinkinys, mūsų tarpusavio reakcijų, būsenų, kaip mes reaguojame vienas į kitą, rinkinys.

Kaip kuriasi mūsų santykiai?

Pasak Roberto, santykiai kuriasi iš to, kaip mes kiekvienas jaučiamės. Viską lemia mūsų vidinė būsena. O vidinė būsena taip pat priklauso nuo mūsų fiziologijos. Mūsų kūnas turi būti sveikas tam, kad mes galėtume gerai jaustis ir iš to gero jausmo kurtume santykius. Tuomet šeimoje bus šilti, atviri ir nuoširdūs santykiai. O jie persiduoda į aplinką, į darbovietes, į visuomenę, į valstybę, į politiką, į ekonomiką. Todėl kiekvienas turime pradėti nuo savęs, nuo savo vidinės būsenos.

Kas yra mūsų vidinė būsena? Ką tai reiškia?

Vidinė būsena reiškia tai – kaip aš jaučiuosi. Reiškia mano sveikata priklauso nuo to, kaip kiekvieną akimirką aš jaučiuosi dabar šitame kūne. O tas pojūtis priklauso nuo mano požiūrio į viską. Todėl pirmiausiai mes turime pradėti nuo to, kaip aš žiūriu į gyvenimą ir kiekvienoje situacijoje stebėti save, ar aš įsitempiu, nerimauju, nervinuosi, ar aš atsipalaiduoju ir dėkoju. Ar mano kūnas įsitempęs, ar atpalaiduotas – nuo to priklauso ir fizinė sveikata, – sako Robertas Karvauskas.

Viskas žmoguje yra susiję, todėl VIDEO REPORTAŽE bus kalbama apie tikrąją žmogaus sveikatą.  Sužinosite daugybę atsakymų į aktualius klausimus: Kas yra liga? Kodėl žmogus suserga? Kada žmogus suserga? Ar liga turi paskirtį? Ką žmogus turi daryti, kad būtų sveikas? Kaip tapti stipriu ir nuolatos būti tikru sveikatos magnetu? ↓

Buvo įdomu ir naudinga?
Susitikime renginiuose!
Jie vyksta nuolat ir padeda atsakyti į įvairius gyvenimiškus klausimus.
Atraski juos čia: https://gyvenimorytas.lt/RENGINIAITAU