Vėl mano nuostabus rytas! Ankstyvas, dar pilnas tylos. Taip gera. O viduje dar gyvena šiltas šiltas jausmas po vakarykščio Roberto internetinio seminaro. Užliejus tokia ramybė ir palaima, tiesiog būsena GERA. Labai labai GERA. Pagalvoju sau: „Kiek daug tokių nemokamų internetinių Roberto seminarų jau vyko, kiek metų jie jau vyksta, kokia nuostabi Roberto tarnystė, nuostabi Jo pagalba žmonėms… Kiek daug, būtent man, šie internetiniai seminarai davė ir vis kiekvieną kartą duoda kažką naujo, gero, gražaus, išvalo, atpalaiduoja… Ir visa tai už dyką! Tik imk ir naudok! Tik padėk sau! Tik norėk! Atrodo, kad daug kas žinoma, bet kiekvieną kartą gaunu visus atsakymus į savo vidinius klausimus ir visai nesvarbu, kokia tema vyksta seminaras. Visi jie pilni žinių ir išminties, patarimų, pamokymų. O seminaro pabaigoje visada laukia DOVANA, visada Jis dovanoja nuostabią atsipalaidavimo praktiką, nereikia net niekur eiti. Dovana pati ateina tiesiai pas tave, besėdint namuose. Tik imk ją, tik pasinaudok ja. Juk ji tarnauja tau, tavo labui, tavo gerovei!

Prieš pat transliacijos langą, visada būna kažkoks pamokymas, o kartu įdėta ir daina. Šį kartą pažiūriu – mano pati mylimiausia I pakopos daina – Намасте – „Вселенная“!

Ji iškart mane nukėlė į 2012 metus. Prisimenu, kai pirmą kartą ją išgirdau, kokia ji man buvo graži! Kaip tada byrėjo ašaros, kaip ji mane valė, juk buvau visiškai palūžus! Ji buvo man pati gražiausia ir prasmingiausia. Aš ją iškart išmokau atmintinai. Ir kiek daug grožio ir šiandien ji man atveria kiekvieną kartą jos besiklausant! Ji atliekama rusų kalba, todėl pirmiausiai prisimenu Mamą – mano nuostabiausią rusų kalbos mokytoją, prisiminimuose iškyla net Jos pamokos, rusų kalbos egzaminas… Ši nuostabi daina skambėjo ir IV-oje pakopoje. Tas nuostabus GIMIMAS IŠ NAUJO! Man atrodo, kad su šia daina kartu aš ir gimiau naujai! 🙂

Ir vėl pagalvoju, kaip nuostabiai mane veda Dieviškumas, kaip glosto sielą. Mano Angelas Sargas mane veda per tokį grožį, dovanodamas KASDIEN nuostabias dovanas, veda į RAMYBĘ, į MEILĘ – tik matyk, pajausk, džiaukis ir priimk visa tai! Juk viskas tarnauja tau!

Gera, kai turi į ką atsiremti ir kuo pasitikėti. Gera turėti savo Angelą Sargą, nes žinai, kad bus viskuo pasirūpinta, kad veda pačiu geriausiu keliu, kad globoja. O kai žinai, kad kažkas tavimi rūpinasi – nurimsti ir atsipalaiduoji. O kai atsipalaiduoji – ateina ramybė. Man atrodo, kad būtent ji ir yra pats didžiausias turtas, koks tik gali būti žmogaus gyvenime. Ramybė neša per save tikrus stebuklus. Aš jais tikiu! Ir net labai labai tikiu! Bet juos gali pamatyti tik tada, kai nurimsti ir atsipalaiduoji. Kai viduje nelieka įtampų ir streso. Kai pasitiki gyvenimu ir jo tėkme. Tada užlieja šiluma ir lūpose atsiranda ŠYPSENA!

Dėkoju Dievui už visas visas dovanas.

Ir ačiū Tau, Robertai, už nuostabų ir nuoširdų seminarą, už dovaną – atsipalaidavimo praktiką. Ji tokia šilta, valanti, gili (kaip ir visos Tavo praktikos). Ačiū už Tavo tarnystę. Ačiū, kad Esi. 🙂

Ačiū už šilumą, kuri teka iš be galo geros, didelės ir labai labai mylinčios Tavo širdies.

Ir dar… ačiū už priminimą, kurį visai buvau pamiršus: Taigi, kaip Tu sakei:

„Gyvenimas be šypsenos – energinis bankrotas. Kada pradėsit šypsotis – tapsit magnetais:

Įtempiam lūpų kampučius,

Praplečiam krūtinę,

Išsišiepiam! 🙂

Ir iš tikrųjų, visą rytą po vakarykščio seminaro sėdžiu išsišiepus. 🙂 Manau, kad tikrai verta tai daryti kuo dažniau. Juk ir šypsena nieko nekainuoja! O koks gražus ir mielas besišypsantis žmogus! Ir kaip būna smagu ir šilta širdyje, kai kas nors nusišypso būtent tau. 🙂 Ir vėl gi, viską reikia pradėti nuo savęs, juk sakoma: „Nusišypsok pasauliui ir pasaulis nusišypsos tau“. 🙂 Taigi, kiek daug visko yra nemokamai, belieka tik pasiimti, džiaugtis ir šypsotis!

Ir pabaigsiu Roberto nuostabiais žodžiais iš vakarykščio seminaro: „Dievas yra Meilė. Pasaulis – Meilės organizmas. Kai neši savo širdies šviesą – tavyje gaminasi galinga Meilės jėga. Ji spindi!“

Mylėkime ir būkime mylimi!

Myliu Jus visus, Mielieji, laiminu, apkabinu.

Su Meile ir šypsena, Daivina 🙂

Aš šypsausi Jums! J Ir siunčiu Jums savo pačią mylimiausią vaikystės dainą „Улыбка“: