IR

Pilnas paskaitos įrašas apie vyrų ir moterų harmoningus santykius!

Kokie Turi Būti Santykiai

Tarp Vyro ir Moters

Paskaita vyko Šiaulių savęs tobulinimo studijoje „Sielos Harmonija


Roberto paskaita „Kokie Turi Būti Santykiai Tarp Vyro ir Moters
Čia kalbama apie tai, kas yra santykiai apskritai, koks jų
pagrindas ir kaip vyrui ir moteriai išlaikyti nuolatinę
harmoniją tarpusavio santykiuose.Jei norite išties SUVOKTI, kas kalbama šioje paskaitoje, atvykite į keturių seminarų ciklą „Laimingo Gyvenimo Raktas„.

Seminarų ciklą sudaro šie seminarai:

1. „Tikrosios laimės pagrindai“ – Seminaras skirtas ieškantiems tikrosios dvasinės ramybės. Tiems, ką viduje kankina jausmas, kad „KAŽKO TRŪKSTA“…, kad gyvenimas vyksta ne taip, kaip turėtų, ką vis dar alina „geresnės ateities“ laukimas. Seminaras skirtas ieškantiems tikrosios dvasinės ramybės.Tiems, ką viduje kankina jausmas, kad „KAŽKO TRŪKSTA“…, kad gyvenimas vyksta ne taip, kaip turėtų, ką vis dar alina „geresnės ateities“ laukimas.


2. „Pagrindiniai visatos dėsniai. Dieviškumo esmė. Pasitikėjimo gali“ – Tiems, kam vidinio skausmo ir įtampos dydis jau beveik pasiekė ribą! Jei vidinio skausmo dydis artėja link kritinės ribos, tai didžiulė tikimybė, kad negyvenate pagal esminius visatos dėsnius.


3. „Energingumo esmė. Kaip kvėpuoti, maitintis ir miegoti“ – Tai bus Jūsų vadovas į vaikystėje patirtą energingumą ir puikią sveikatą! Nesiimkite drastiškų priemonių nutukimui šalinti ir dėl jo pablogėjusiai sveikatai atstatyti, kol neapsilankėte šiame seminare!


4. „Ypatingas streso valdymas. Ką daryti, kad nebebūtų ko valdyti“ – Paprasta technika, Rusijos kosmonautams padedanti išlaikyti šaltą protą nepakeliamo streso sąlygomis! Bet svarbiausia – kaip tapti visiškai nesustresinamu. Dauguma žmonių klausia, ar galima dalyvauti tik pvz viename seminare. Taip, galima, bet didžiausią naudą žmonės gauna išklausę visą
ciklą! Tik tuomet visos dėlionės dalys susidėlioja į savo vietas.


2012 metų seminarų grafiką rasite šiuo adresu: www.gyvenimorytas.lt/seminaru-renginiai/

Atsiliepimus apie seminarus skaitykite šiuo adresu: www.gyvenimorytas.lt/atsiliepimai-apie-seminarus/

Taigi, pilnas paskaitos „Kokie Turi Būti Santykiai Tarp Vyro ir Moters“ įrašas:Jei jaučiate, kad jau laikas KEISTI savo gyvenimą iš pagrindų ir padėti vaduotis iš vidinių skausmų… atvykite į Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS pirmąją pakopą. Visą informaciją rasite čia: www.gyvenimorytas.lt/mokyklos-renginiai/

Atsiliepimus apie mokyklą skaitykite čia: http://gyvenimorytas.lt/atsiliepimai-apie-samoningumo-mokykla/