Gal ir Tau būna taip, jog kažko labai trokšti ir matai, jog svajonės neišsipildo…
Ir tikriausiai nesupranti, kodėl taip vyksta.
Ar nori sužinoti, kodėl iki šiol visata neišpildė Tavo svajonių? Juk viskas gyvenime vyksta neatsitiktinai. Tad paskaityk šį gražų pasakojimą, pamąstyk giliau, nuspręsk ir leisk pagaliau savo svajonėms išsipildyti.

„Visatos pakraštyje stovi nedidukė krautuvėlė. Jos iškabą jau kaži kada nuplėšęs nunešė uraganas. Savininkas nekabino naujos, nes žmonės ir taip puikiai žinojo, kad čia galima išpildyti bet kurį savo troškimą.

Čia yra absoliučiai viskas: pinigai, milžiniškos jachtos, įspūdingi namai, laiminga santuoka, vaikai, vadovaujančios pareigos stambioje įmonėje, tvirtas kūnas, valdžia, pergalė varžybose, prabangūs automobiliai, sėkmė ir viskas, ką tik galite įsivaizduoti.

Tik mirties ir gyvenimo ten nerasite, nes tokios specifinės prekės išduodamos tik centriniame ofise, kuris yra visai kitoje vietoje.

Parduotuvės lankytojams yra pasakoma jų noro kaina. Tačiau dalis žmonių ten neužsuka net ir žinodami, kad parduotuvėlėje galima įsigyti praktiškai bet ką, ko tik jie trokšta. Jie svajoja, kad už norus nereikėtų mokėti.

Kainos čia neįprastos. Pavyzdžiui, norint gauti gerą darbą, reikia būti pasirengus pertvarkyti savo gyvenimą, patikėti savimi ir nustoti aklai sekti kitų nurodymais.

Už valdžią reikia atsisakyti kai kurių savo įsitikinimų, išmokti viską logiškai paaiškinti, sakyti NE, jausti savo vertę, kelti savo interesus aukščiau kitų. O taip pat – drąsiai pareikšti apie save, net jei nėra palaikymo ir paramos ir aplinkos.

Būna ir labai keistų kainų. Pavyzdžiui, santuoką galima gauti beveik veltui. Tačiau laiminga santuokos labai aukšta kaina. Į ją įeina asmeninė atsakomybė už savo laimę, gebėjimas džiaugtis gyvenimu, savo poreikių suvokimas ir žinojimas, ko nori pasiekti. O dar – menas vertinti ir branginti tai, kas jau yra, savo vertės suvokimas, „aukos“
vaidmens atsisakymas. O kai kuriais atvejais netgi rizika, kad teks nutraukti bendravimą su kai kuriais giminaičiais ir draugais.

Kai kurie pirkėjai sužinoję kainą tiesiog nusisuka ir išeina. Kiti gi ilgą laiką skaičiuoja savo santaupas, bandydami sugalvoti, kur dar gauti tai, ko trūksta.

Toli gražu ne visi lankytojai yra pasirengę mokėti prašomą kainą. Yra ir tokie, kurie skundžiasi, kad viskas pabrango, siekia gauti nuolaidas ar tik teiraujasi, kada bus išpardavimas. O būna ir tokių, kurie pasirengę sumokėti visus turimus pinigus, kad tik gautų tai ką nori ir dar prašo, kad tai būtų gražiai supakuota.

Ir yra tokia kategorija pirkėjų, pavydžiai stebinčių laiminguosius, kuriems pavyko išpildyti savo norą. Jie klaidingai mano, kad šiems pasisekė dėl jų turimų pažinčių su parduotuvės savininku. O gal jie žino kažkokią paslaptį ir gali gauti savo norą be ypatingų pastangų?

Į parduotuvės savininką daugybę kartų kreipėsi su prašymais peržiūrėti kainas ir jas sumažinti, kad ateitų dar daugiau lankytojų. Bet jis vis atsisakydavo: juk pingant prekėms gali nukentėti norų kokybė!

Jei šeimininkui užduoda klausimą, ar jis nebijo bankroto, jis tik linguoja galvą ir sako, kad visuomet rasis drąsuolių, kurie pasirengę rizikuoti ir perversti savo gyvenimą aukštyn kojomis. Tai tie, kurių netenkina kasdienė rutina arba tie, kurie iš tiesų tiki savo jėgomis ir pasirengę skirti savo laiką ir energiją tam, kad jų svajonės taptų realybe.

Beje, ant tos pačios parduotuvėlės durų kabo lentelė su užrašu: „Jei jūsų svajonė dar neišsipildė, vadinasi dar už ją nesumokėjote“.“

Parengta pagal šaltinį minfo.lt 
Nuotrauka: Pixabay nuotr.

Ir jeigu Tu nusprendei, jog nori, kad Tavo svajonės išsipildytų, atvyk į GYVENIMO RYTO organizuojamus renginius ir sužinok, kaip pakeisti esamą, Tavęs netenkinančią, realybę. Viskas paremta asmenine patirtimi, kurią išbandė jau ne vienas. Tau jau tikrai atėjo metas leisti sau džiaugtis gyvenimu!

Todėl tikrai verta atvykti į Naujų savęs ir visumos suvokimo pagrindų 4-ių seminarų ciklą LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS. Daugiau informacijos apie šį ciklą ir registraciją rasi čia: https://gyvenimorytas.lt/laimingo-gyvenimo-raktas/

Susitikime ir kituose mūsų renginiuose. Jie vyksta nuolat ir padeda atsakyti į įvairius gyvenimiškus klausimus. Atraski juos čia: https://gyvenimorytas.lt/RENGINIAITA