Svarbu mokėti priimti ir duoti.
Jei jūs priimate Visatos atsiųstą dovaną, bet viduje jaučiate, kad nesate jos verti, kitą kartą dovanos gali ir nebūti.
Jei Jūs kažką dovanojate, bet viduje vis tik nenorite išsiskirti su tuo dalyku, o gal jums gaila dalintis tam tikra būsena, tai jūs užkertate kelią galimoms naujoms Visatos dovanoms.

Tikriausiai girdėjote, jog, kai atiduodate, jums grįžta dešimteriopai.
Tiesa yra tokia, kad šis principas veikia tik tuomet, kai jūs dalinatės nuoširdžiai, nesitikite grąžos. Todėl reikia nuolat treniruoti vidinę būseną, kuri leis atiduoti atvira širdimi, be savanaudiškų ketinimų.

Įsivaizduokite, jog esate atviri visoms gyvenimo siunčiamoms dovanoms. Pagalvokite, ką jūs jau gavote. Juk jūsų gyvenimas jau yra kupinas nuostabių dovanų – tiek materialinių, tiek dvasinių gėrybių. Maistas, vanduo, jūs galite kvėpuoti, girdėti, jausti, matyti, keliauti.
Išvardinkite viską, ką jau turite ir už ką esate dėkingi. Padėkokite: „Aš su begaliniu dėkingumu ir džiaugsmu priimu viską, ką atneša man gyvenimas.“

Išmokite su džiaugsmu, meile ir dėkingumu priimti visas dovanas. Tiek gyvenimo siunčiamas, tiek iš kitų žmonių. Jei priimant dovanas, jaučiate nepatogumą ar manote, kad nesate verti konkrečios dovanos, iš karto prisiminkite, jog jūs esate verti geriausio. Tai jūs prigimtinė teisė.
Visatoje yra visapusiška gėrybių gausa, kuri niekada neišsisemia.

Pagalvokite, kuo jūs galėtumėte pasidalinti su kitais. Nebūtinai materialiais dalykais. Jūs galite dalintis gera nuotaika, savo širdies šiluma, jūs tiesiog galite dalinti nuoširdžius palinkėjimus.
Jei Jūs nuoširdžiai linkėsite kitiems gėrio, sveikatos, pinigų, meilės, visa tai turėsite ir patys. Dalindamiesi jūs padedate sklandžiam dovanų judėjimui Visatoje ir mainais gaunate tai, ką duodate.

Susitikime Gyvenimo Ryto renginiuose. Jie vyksta nuolat, padeda atsakyti į įvairius gyvenimiškus klausimus, harmonizuoti vidinę būseną. Atraski juos čia: https://gyvenimorytas.lt/RENGINIAI

Pradžių pradžia – Naujų savęs ir visumos suvokimo pagrindų 4-ių seminarų ciklas LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS. Daugiau informacijos apie šį ciklą ir registraciją rasi čia: https://gyvenimorytas.lt/laimingo-gyvenimo-raktas/ 

Knygą „Laimingo Gyvenimo Raktas“ (spausdintinę, elektroninę ir audio versiją), o taip pat daugybę įvairių seminarų įrašų gali įsigyti čia: https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

Susitikime ir sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS mokymuose, kuriuos sudaro keturios pakopos. Mokymų metu gausi daug žinių ir išminties, įgausi ryžtą gyventi kitaip, suvoksi save naujai, išsivalysi savo vidų, suplanuosi savo kasdienybę naujai ir kt. O taip pat išbandysi daugybę įvairių pratimų ir gilių, stiprių praktikų. Ir vis labiau ir labiau atversi savo širdį meilei, vidinei ramybei, harmonijai ir pilnatvei.
Daugiau informacijos apie sąmoningumo mokyklą žiūrėki čia:  https://gyvenimorytas.lt/pradzia/apie-samoningumo-mokykla/ 

 

Parengta pagal @eravodoleja (youtube)