Mielieji, šįkart kviečiu sužinoti plačiau apie žmogaus energetikos suvokimą ir tvarkymą.

Žmogaus energetika – labai svarbi tema ir šiandien tikrai daug visur apie tai kalbama.

„Kaip suvokti savo energetiką? Kaip reikėtų į ją pažiūrėti? Kaip save subalansuoti?“ – šiandien daugeliui iškyla šie aktualūs klausimai.

Ir žmonės galvoja, jog reikia aktyvinti taip vadinamus energinius centrus – čakras. Todėl žmonės dažnai kreipiasi į bioenergetikus, kad šie patikrintų energinių centrų veiklą bei prašo suaktyvinti tuos centrus, kurie neveikia ar silpniau veikia. Patikrinus energinių centrų veiklą, nustatoma: „Štai šitie centrai veikia gerai, šitos čakros sukasi, o štai šita čakra nesisuka. Tuoj mes ją suaktyvinsime“. Ir kai suaktyvina, žmogus pradeda jaustis kažkaip ne taip, neadekvačiai sau pačiam. Todėl, jei kažkuris energinis centras nesisuka,  tai reiškia, jis atitinka būtent tavo energetiką. O tavo energetika yra tavo nuostatos, tavo vidinė būsena. Ir jeigu kūne yra kažkur kažkas užspausta, reiškia tas centras saugo tave, kad neišsikreiptų visa tavo energinė sistema. Todėl kyla klausimas:

Ar reikia tai aktyvinti?

Mano požiūriu – pirmiausiai reikia susivokti savyje. Suvokti kitaip save, suvokti kitaip viską, kas yra aplinkui tave, suvokti ryšį tarp savęs ir visos aplinkos. Ir tiktai tada, kai tai suvoksi ir atsipalaiduosi, tuomet energinis centras pats atsigaus, pats susitvarkys.

Kaip rasti ryšį su savo gyvenimu?

Nuo mažens mums įdėti ne tie pagrindai. Mes rūpinamės gyvenimo darymu, tai yra išoriniais reikalais. Ir tuo momentu mes visiškai nežiūrime į savo būseną. Būsena įtempta, žmonės keikiasi, skuba, pergyvena ir tai yra tikrasis šiandieninis gyvenimas. Didžioji dauguma žmonių gyvenimą supranta neteisingai. Žmogus gyvenimą supranta kaip darymą, kaip veiklą ir galvoja, kad jo veiklos fiziniai rezultatai lemia jo laimę. Tai netiesa.

Kaip užmegzti ryšį su savo širdimi?

Kai žmogus užmezga ryšį su savimi per širdį, jis pradeda suvokti ir pamato, kad ilgą laiką jis gyveno tuščiai. Darymo, pastangų būdu to padaryti neįmanoma. Žmogus negali kažką tai perversti savyje pastangų būdu. Todėl tiktai skausmas mus priveda prie tokios būsenos, kada mes atsisakome kovos gyvenime. Ir tada mes tiesiog atsipalaiduojame. Ir būtent šita atsipalaidavimo būsena leidžia pritraukti naują energiją. Tuomet kokybiškai pradedame jaustis kitaip, nes atsipalaidavimas traukia atsipalaidavimą. Tai reiškia – traukia gyvybinę energiją, pildosi tavo gyvybinės jėgos. Tada pamažu gerėja nuotaika. Kai atsipalaiduojame, mūsų smegenys pradeda dirbti optimaliausiu režimu. Tada jau pradedi suvokti viską kitaip.

Kas mane privedė prie to?

Aš daug metų kovojau gyvenime ir prisikovojau tiek, kad pamačiau, jog aš visiškai nevaldau gyvenimo ir papuoliau į visišką neviltį. Tai skausmas. Tai nebūtinai fizinis skausmas, ligos, kad kažkas pūliuoja ar skauda. Tai yra vidinis trūkumo jausmas – prasmės trūkumo, gerumo viduje trūkumo, linksmumo trūkumo, pasitenkinimo gyvenimu trūkumo. Kai šito nebelieka, tuomet labai nyku gyventi, tada nesinori gyventi. Tačiau būtent šis trūkumas stumia žmogų judėti ir kažką keisti gyvenime. Ir žmogus turi patirti jo kritinį kiekį savyje, kad judėtų į priekį, nes mes judame tik tada, kada mums netinka taip, kaip yra. Kol tinka, tol mes nieko nedarome. Tai natūralu, žmogiška.

Ar tiesa, kad pažadinus širdies čakrą, žmogus keičiasi, pradeda dvasiškai tobulėti ir dvasiškai prabudęs žmogus visai kitaip jaučiasi ir elgiasi gyvenime?

Tai tiesa. Bet, kad pajausti tai, kad čakra atsidarytų, tam ir reikia naujų pagrindų, naujo supratimo. Tai ir yra pati esmė. Atsidarius čakrai šiek tiek keičiasi žmogaus požiūris, tačiau jeigu neadekvačiai pajudinsime energinę žmogaus sistemą, gali išsibalansuoti viskas. Vienoje vietoje pagerės, o kitoje vietoje visiškai išsiderins. Todėl, mano supratimu, į žmogaus energinę sistemą kištis išoriškai kažkokiais potencialais nevertėtų. Galime pažvelgti į šį pavyzdį: Sergejus Lazerevas, vienas žymiausių rusų bioenergetikų, pasakojo, jog, kada jis pradėjo šitaip kištis į žmonių bioenergetinius  laukus, jis iškart gavo vėžį. Ir tik tada susivokė, kad negalima kištis, o galima tik pasiūlyti žmogui, kad jis pats susitvarkytų, ir duoti jam teisingą kelią. Ir jis pradėjo mokyti žmones atgailauti, tvarkyti savo vidinį pasaulį per atgailą, per maldą. Ir tada žmonės pradėjo pagyti. Ir Lazarevas pagijo, vėžys pasitraukė. Dabar Lazarevas tik diagnozuoja ir nukreipia žmones, tačiau pats daugiau nesikiša.
Todėl aš tikrai nesiūlyčiau kištis į mūsų energinę sistemą, o daugiau duoti supratimą, kas tai yra.

Kas yra džiaugsmas? Kas yra artumas su savo siela?

Tai yra kritinis kiekis laisvosios gyvybinės energijos tavo energinėje sistemoje. Ir kada žmogus nusiramina ir nesipriešina gyvenimui, jis nedegina šitos energijos. Jos tampa pakankamai ir tada tampa labai gera viduje. Tai ir patiriame džiaugsmą. Čakros atsiveria, jos pradeda pilnai dirbti ir visa energinė sistema tada tarnauja tavo laimei. Tada atsiranda ir aiškumo jausmas, ir aiškiaregystė, atsiveria ir kitoks gyvenimo supratimas, ir kitokie santykiai su aplinka, su gamta, su visuomene, su visu Pasauliu, su viskuo. Tai yra ir šeimos pagrindas, ir darbo pagrindas, ir visų santykių su viskuo, pagrindas. Gyvenimas pradeda keistis iš esmės.
Artumas su savo siela – tai begalinis džiaugsmas, kada tu suvoki save, suvoki Pasaulį. Kada nustoji priešintis Pasauliui – tu neeikvoji energijos.

Tačiau noriu uždėti akcentą prie to, jog daugelis meistrų, bioenergetikų ir daugelis žmonių mano, kad reikia patvarkyti bioenerginę sistemą. Ir eina, specialiai dirba, kad aktyvuotųsi čakros, bet nekeičia savo gyvenimiškų pozicijų, tai yra nuostatų. Jie vis tiek pyksta, vis tiek priešinasi, vis tiek turi neteisingą supratimą apie tai, kas yra išorėje. Ir tada galima laikinai pakeisti tą sistemą, pliūptelti šiek tiek energijos, bet ta energija bus nukreipta į pyktį, į nerimą, į dar kažką ir šito gyvenime taps daugiau. Ir kada tu grįši atgal, tu krisi dar žemiau, dar daugiau į skausmą. Tai ar verta tai daryti? Čia taip pat kaip išgerti alkoholio ir tuo momentu pasidžiaugti, o paskui pagirios atima dvigubai daugiau energijos. Tai ar verta?

Nuo ko žmogui pradėti? Kaip užsinorėti tai daryti? Kaip pakeisti požiūrį į gyvenimą, kad to skausmo nereikėtų tiek daug išgyventi?

Iš tikrųjų tai yra vienas esminių klausimų. Ką aš tame matau – tai matau tai, kad reikia duoti žmogui signalus į tai, tiesiog kalbėti apie tai. Ir į tuos signalus atsilieps tik tie, kurie jau subrendę šitam dalykui. Nesubrendusiam tu gali ką tik nori pasakoti. Jis pasijuoks iš tavęs, pasišaipys ir viskas. Todėl kiekvienam ateina savo laikas. Ir čia tu negali pasistengti. Todėl Jėzus ir sakė: „Tu kada kalbi, tu žiūrėk ne į tai, kas išgirs tavo žodžius, ne į tuos, o žiūrėk, kad tie žodžiai būtų iš tavo širdies. O kam reikės – tas ir išgirs“.

Yra liaudiškas pasakymas: „Per vieną ausį įėjo, per kitą išėjo“. Ir už tos brandos ne visi užsikabina.

„Jie klausys, bet negirdės. Jie žiūrės, bet nematys“, – taip rašoma Šventraščiuose apie tai. Tai tiesa.

——–

Šie dalykai, apie kuriuos kalbėjome, tarp žmonių yra labai populiarūs, tai esminės, svarbios temos.
Daugelis galvoja, kad reikia tvarkyti viską iš išorės ir neretai mąsto: „Nueisiu kaip į servisą – mane suremontuos ir jau tada aš būsiu pagal visus standartus ir laimingas. Čakros turi suktis taip, energiniai centrai turi turėti tokį potencialą ir tai reikia sutvarkyti. Ir tada viskas bus gerai“.

Ne, Mielieji, energiniai centrai, jų visa energetika yra pasekmė to, ką tu supranti, ką tu suvoki, ką tu jauti širdimi. Štai kur yra esmė. Ir jeigu tu netvarkysi savo vidaus per savo širdį, tokiu atveju, paremontavęs išorėje, tu stumtelsi save, tačiau, kada sugrįši – krisi dar giliau, kaip aš ir minėjau, todėl skausmo bus dar daugiau. Šitie dalykai iš tikrųjų be pasekmių nelieka. Ir net jei nebūtų pasekmių, tai pakilti ir vėl kristi – tai ne tas kelias, ne to mes čia atėjome. Mes atėjome tam, kad nuolatos kiltume į viršų. Religine – mistine kalba kalbant – eiti į Dievą, susijungti su Dievu. O energine – fizikine kalba kalbant – pakelti savo energinio lauko vibracijas, kad rezonuoti su vis gilesniais Visatos informaciniais sluoksniais ir taip patirti laimę. Kalbant energine – fizikine kalba, galima sakyti, tai yra aukščiausia vibracija. Kitaip sakant, tai yra Dievas. Tai aš to ir linkiu kiekvienam. Ne tiktai fiziškai tvarkyti save, o pradėti eiti per susivokimą.

Todėl nauji savęs ir visumos suvokimo pagrindai – tai yra gyvenimo pagrindai. Iš savo pusės aš galiu pasiūlyti 4-ių seminarų ciklą „LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS“. Tai ir yra nauji savęs ir visumos suvokimo pagrindai.
Todėl atkreipkite dėmesį į tai, kadangi šie seminarai gyvai nevyksta, šių seminarų VAIZDO įrašai yra Gyvenimo Ryto svetainėje. Juos rasti ir įsigyti galite čia: ↓(šiuo metu, iki sausio 31 d., jiems galioja AKCIJA) ↓
https://gyvenimorytas.lt/video-ir-knygos/seminaru-ciklas-laimingo-gyvenimo-raktas/

nuoširdžiai rekomenduoju Jums pradėti šią kelionę, jeigu jūs jau tikrai pasirengę išlaisvinti save iš įtampų kokono. Nuoširdžiai jums to linkiu.

Su Meile, Robertas Karvauskas

Apie tai buvo kalbėta „Pūko“ radijo laidoje „Viskas bus gerai“, tiesioginės transliacijos metu. Kiekvienąkart šioje laidoje su laidos vedėju Kęstučiu Pūku diskutuojame įvairiomis temomis ir nagrinėjame svarbius gyvenimiškus klausimus, aspektus, į ką vertėtų plačiau atkreipti dėmesį.

Numatomą 2021 metų Naujų savęs ir visumos suvokimo pagrindų 4-ių seminarų ciklo LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS pravedimo grafiką gyvai įvairiuose miestuose, daugiau informacijos apie šį ciklą ir registraciją rasite čia: https://gyvenimorytas.lt/laimingo-gyvenimo-raktas/ 

Roberto Karvausko knygą LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS (spausdintinę, elektroninę ir audio versiją), o taip pat daugybę įvairių seminarų įrašų galima įsigyti čia: https://gyvenimorytas.lt/vaizdo-irasai-knygos/

Artėjančių renginių grafiką rasite čia: https://gyvenimorytas.lt/RENGINIAITA

Susitikime ir sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS mokymuose, kuriuos sudaro keturios pakopos. Visas pakopas galima pereiti tik iš eilės ir, žinoma, pradėti reikia nuo pirmosios. Mokymų metu gausite daug žinių ir išminties, įgausite ryžtą gyventi kitaip, suvoksite save naujai, išsivalysite savo vidų, suplanuosite savo kasdienybę naujai ir kt. O taip pat išbandysite daugybę įvairių pratimų ir gilių, stiprių praktikų. Ir vis labiau ir labiau atversite savo širdis meilei, vidinei ramybei, harmonijai ir pilnatvei. Daugiau informacijos apie sąmoningumo mokyklą žiūrėkite čia:  https://gyvenimorytas.lt/pradzia/apie-samoningumo-mokykla/