Robertas Karvauskas, sąmoningumo mokyklos „Gyvenimo Rytas“ įkūrėjas, lektorius, savo mokymais nuolat kviečia mus pereiti prie naujų savęs ir visumos suvokimo pagrindų ir jais vadovautis gyvenime. Mes turime suvokti tai, jog žmogus yra energinė būtybė, žmogus yra biolaukas ir mūsų gyvenimo kokybę ir esmę apsprendžia mūsų biolauko vibracijos. Visa materiali struktūra priklauso nuo mūsų biolaukų, t.y. nuo mūsų jausmų, nuo mūsų būsenos.
„Mūsų gyvenimas – tai mūsų būsenų raida“, – sako Robertas ir nuolat primena tai, jog turime kuo dažniau stebėti savo vidinę būseną ir nuolat užduoti sau esminį klausimą: „Ką dabar aš jaučiu savo viduje?“ Todėl turime nuolat stebėti savo vidų ir klausti savęs: „Ar aš esu meilėje, vidinėje ramybėje, pusiausvyroje, harmonijoje, ar mano viduje gera ir ramu? O gal mano vidus yra įsitempęs, pilnas nerimo, skubėjimo?“ Todėl kuo dažniau stabtelėkime minutėlei ir pastebėkime, kaip dabar jaučiamės? Kokia mūsų vidinė būsena yra būtent šią akimirką? Ką jaučiame savo viduje būtent čia ir dabar?
Turime suvokti tai, jog kiekvieną akimirką būtent vidine būsena mes kuriame savo gyvenimą, t. y. savo ateitį – kuriame ją mintimis, jausmais, kuriame taip, kaip jaučiamės dabar. Kiekviena gyvenimo akimirka – tai mūsų vidinė kūryba, tai mūsų ateities kūryba.
Robertas nuolat mums primena, sakydamas: „Kaip mes jaučiamės šiuo momentu – taip mes jausimės ir ateityje“. Todėl įsigilinkime į tai, jog kiekvieną akimirką savo vidine būsena mes užsakinėjame visus įvykius į priekį. Mes turime prisiimti atsakomybę už visus savo jausmus. Turime pereiti prie naujų pagrindų – prie visiškai kitokio mąstymo, negu kad nuo mažens jį gavome. Nuo mažens mus mokino mąstyti, jog žmogus yra fizinė būtybė, jog žmogus yra kūnas. Mes dažnai galvojame, kad turime tvarkyti išorines situacijas, padaryti jas geresnes savo atžvilgiu. Dažnai mąstome: „Jeigu padarysiu šitaip, jeigu pasakysiu taip, jeigu gausiu tai – tai bus geriau, tai bus patogiau, lengviau, paprasčiau ir t.t.“ Ir dažnai įsivaizduojame, kad žinome, kaip viskas turi būti. O kai visa tai neatitinka mūsų susikurto šablono – mes nusiviliame, priešinamės.
Nuo mažens mes esame išmokinti būti kažkokiais. Mes nemokame būti savimi – tokiais, kokie esame, o norime būti kažkokiais – pasakoja Robertas. Mes dedame pastangas. O pastangos – tai yra mūsų energijos švaistymas.
Todėl svarbiausia, ką mes turime išmokti – tai nuolat būti vidinėje ramybėje, pusiausvyroje ir pilnatvėje. Mes turime būti atsakingi už savo vidinę būseną. Turime nuolat ją stebėti, kurti ir palaikyti ją ramią ir harmoningą ir būtent tokią skleisti į aplinką. Juk visada gera būti šalia nuoširdžių, ir savo vidumi harmoningų, žmonių. Ir atvirkščiai – niekas nenori būti šalia piktų ir nepatenkintų žmonių.
Verta susimąstyti ir apie tai, jog žmoguje viskas yra susiję. Mūsų fizinė sveikata yra mūsų minčių ir jausmų atspindys. Kūnas visada yra susijęs su mūsų jausmais ir emocijomis. Robertas nuolat primena: „Kaip gyvename – taip ir jaučiamės. Kaip jaučiamės – taip ir gyvename“ ir pasakoja, jog turime leisti visiems savo jausmams „išsijausti“, „išsigyventi“. O taip pat išgirskime ir tai, kaip žmoguje apsigyvena įvairios ligos.
Paklausykime šį trumputį Roberto video įrašą ir sužinokime apie tai plačiau, pamąstykime apie tai giliau, pakeliaukime po savo gyvenimo situacijas ir pastebėkime, kaip mes patys savo vidine būsena susikuriame įvairias situacijas. Ir pradėkime vadovautis naujais pagrindais, pažvelkime į save naujai, pažvelkime į save, kaip į energinę būtybę. Nuolat stebėkime savo vidinę būseną, kuo dažniau paklausdami savęs: ką dabar aš jaučiu savo viduje? ↓

Susitikime artėjančiuose mūsų renginiuose. Jie vyksta nuolat ir padeda atsakyti į įvairius gyvenimiškus klausimus. Atraski juos čia: https://gyvenimorytas.lt/RENGINIAITA

Pradžių pradžia – Naujų savęs ir visumos suvokimo pagrindų 4-ių seminarų ciklas LAIMINGO GYVENIMO RAKTAS. Daugiau informacijos apie šį ciklą ir registraciją rasi čia: https://gyvenimorytas.lt/laimingo-gyvenimo-raktas/

Susitikime ir sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS mokymuose, kuriuos sudaro keturios pakopos. Visas pakopas galima pereiti tik iš eilės ir, žinoma, pradėti reikia nuo pirmosios. Mokymų metu gausi daug žinių ir išminties, įgausi ryžtą gyventi kitaip, suvoksi save naujai, išsivalysi savo vidų, suplanuosi savo kasdienybę naujai ir kt. O taip pat išbandysi daugybę įvairių pratimų ir gilių, stiprių praktikų. Ir vis labiau ir labiau atversi savo širdį meilei, vidinei ramybei, harmonijai ir pilnatvei. Daugiau informacijos apie sąmoningumo mokyklą žiūrėki čia:  https://gyvenimorytas.lt/pradzia/apie-samoningumo-mokykla/