Prieš kelias dienas į pašto dėžutę įkrito laiškas, kuriame pasakojama apie mokslininkų įrodytas kryžiaus galias. Tyrimai, atlikti Pramonės ir jūros medicinos Mokslinio tyrimo instituto medicinos – biologijos technologijų laboratorijos bazėje, tapo tikra sensacija.

Mokslininkai eksperimentais įrodė, kad kryžiaus ženklas „užmuša“ mikrobus ir keičia vandens optines savybes.

„ Mes įrodėme, kad, iš senovės atėjęs paprotys žegnoti maistą ir gėrimą prieš valgį, turi gilią mistinę prasmę, – pasakoja fizikė Angelina Malachovskaja. – Po juo paslėpta praktinė nauda: maistas akimirksniu išvalomas. Tai didžiulis stebuklas, kuris įvyksta kasdien.“Watch movie online John Wick: Chapter 2 (2017)

Kryžiaus ženklo galios tyrimus Angelina Malachovskaja vykdė beveik 10 metų. Buvo atlikta didelė serija eksperimentų, kurie buvo daugybę kartų pertikrinti prieš paskelbiant jų rezultatus.

Jie fenomenalūs: išaiškinta unikalios bakterinės savybės, atsirandančios vandenyje po jo pašventinimo malda ir kryžiaus ženklu. Atskleista nauja, anksčiau nežinoma Dievo Žodžio savybė pakeisti vandens struktūrą, žymiai padidina jo optinį trumpos ultravioletinės spektro srities tankį. Pati šių tyrimų galimybė Angelinai Malachovskajai ir jos kolegoms peterburgiečiams tapo stebuklu – jie nebuvo finansuojami, nepriklausė (HUU) Mokslų tyrimo instituto tematikai. Bet mokslininkai atliko milžiniškas darbų apimtis nemokamai tik dėl to, kad suteiktų žmonėms galimybę pamatyti gydančią Dievo galią.

Mokslininkai patikrino „Tėve mūsų“ maldos ir kryžiaus ženklo poveikį patogeninėms bakterijoms. Tyrimams buvo paimami mėginiai iš įvairių vandens šaltinių – šulinių, upių, ežerų. Visuose mėginiuose buvo žarnyno ligų sukėlėjų lazdelių, auksuotasis stafilokokas. Bet pasirodo, kad jei sukalbama „Tėve mūsų“ malda ir mėginiai peržegnojami, tai kenksmingų bakterijų sumažėja 7, 10, 100 ir net daugiau 1000 kartų!

Pagal eksperimento sąlygą, siekiant išvengti galimo mintinio poveikio, maldą kalbėdavo ir tikintieji, ir netikintieji, tačiau bakterijų įvairiose terpėse (su įvairias bakterijų rinkiniais) vis tiek sumažėdavo, lyginant su kontroliniais pavyzdžiais.

Teigiamas maldos bei kryžiaus ženklo poveikis žmogui, – visiems tiriamiesiems stabilizavosi kraujospūdis, pagerėjo kraujo tyrimai. Nuostabu tai, kad jei žegnodamasis žmogus tai atlikdavo nerūpestingai, neaiškiai sudėjęs pirštus arba nepaliesdamas atitinkamų vietų (kaktos vidurio, krūtinės, kairio ir dešinio peties), tai teigiamas poveikis rezultatui būdavo mažesnis arba visai nebūdavo.

„Mokslininkai ištyrė optinį vandens tankį prieš ir po peržegnojimo bei pašventinimo. Paaiškėjo, kad optinis vandens tankis, lyginant su jo pradine reikšme iki pašventinimo, pakyla“,- aiškina Angelina Malachovskaja. Tai reiškia, kad vanduo tarsi „ATSKIRIA“ virš jo kalbamų maldų prasmę, įasmenina šį poveikį ir saugo jį kiek reikia ilgai – optinio tankio reikšmės padidėjimo būsenoje. Vanduo tarsi „prisipildo“ šviesa. Žmogaus akis šių vandens struktūros gydančiųjų pakitimų, aišku, negali. Tačiau prietaisas –spektrografas pateikia objektyvų šio reiškinio įvertinimą.

Kryžiaus ženklas optinį vandens tankį pakeičia akimirksniu. Vandentiekio vandens optinis tankis pakyla beveik 1,5 karto, o jei šventina žegnodamas kunigas – pakyla beveik 2,5 karto. Taigi galima sakyti, kad vanduo „atskiria“ šventinimo laipsnį – pasauliečio ar šventiko, kurio dešinės rankos pirštai žegnojimui sudedami taip, kad vaizduoja Kristaus vardo pirmąsias raides.

Įdomūs rezultatai, kai vandenį šventina krikštytas, bet netikintis žmogus, nenešiojantis ant kaklo kryžiaus. Pasirodė, kad vanduo „atskiria“ netgi tikėjimo laipsnį –optinis tankis pasikeitė tik10 proc. Iš tiesų,- „… jums pagal jūsų tikėjimą“.

Kadangi žmogaus organizme apie du trečdaliai vandens, tai reiškia, kad mus kurdamas Dievas „įdėjo“ tokią fizinių kanalų sistemą, kuri organizme reguliuoja visus biocheminius procesus, kuri aiškiai „atpažįsta“ Jėzaus Kristaus vardą!

Galima sakyti, kad kryžiaus ženklas – tai pasaulio šviesos (žmonijos) generatorius. Jei žegnojant rankų pirštai sudedami bet kaip, nepagarbiai greitai mojuojant rankomis, tai jokių vandentiekio vandens optinio tankio pakitimų (padidėjimo) neatskleista, neišaiškinta.

 

Lietuviško vertimo šaltinis: http://www.manokrastas.lt/straipsnis/-kryziaus-zenklas-

Šaltiniai rusų kalba:  http://rusfront.ru/812-krestnoe-znamenie.html ir http://lazarev.org/ru/interesting/full_news/uchenye_dokazali_misticheskuyu_silu_krestnogo_znameniya