Vaizdo įrašas

Meditacija. Kas yra meditacija

ir kaip medituoti?

 

Vaizdo įraše atsakyta į šiuos klausimus:

  • Kam išvis skirta meditacija?
  • Kokia yra tikroji meditacija?
  • Kur koncentruojamės meditacijos metu?
  • Trys raktiniai žodžiai meditacijoje?
  • Kvėpavimo stebėjimas meditacijos metu?

– – – – – – – – – – – –

Seminaro „Ypatingas streso valdymas. Ką daryti, kad nebebūtų ko valdyti“ datas rasite čia: www.gyvenimorytas.lt/seminaru-renginiai/

Seminaro metu atskleidžiama paprasta technika, Rusijos kosmonautams padedanti išlaikyti šaltą protą nepakeliamo streso sąlygomis! Arba kitaip sakant, sužinosite kaip per 30 sekundžių ypatingą stresinę situaciją vėl vertinti sveiku protu?

BET!! Pati seminaro esmė ne čia! Bus duodama ši nuostabi technika, bet tam, kad išmestum ją į šiukšlių dėžę… todėl, nes antroji seminaro dalys bus apie tai, kaip tapti visiškai nesusitresninama asmenybe. Tokia, kad nereikėtų JOKIŲ streso valdymo technikų!

Seminaro aprašymą ir kainą rasite čia: http://m.gyvenimorytas.lt/seminaras-streso-valdymas/.

– – – – – – – – – – – –

Video apie MEDITACIJĄ:

– – –

Jei dar neperskaitei straipsnio „Paprasta Technika, Rusijos Kosmonautams Padedanti Išlaikyti Šaltą Protą Nepakeliamo Streso Sąlygomis„, jį galima perskaityti čia: www.gyvenimorytas.lt/paprasta-technika-rusijos-kosmonautams-padedanti-islaikyti-salta-prota-nepakeliamo-streso-salygomis/

Ši paprasta technika yra pagrindinis būdas kosmonautams greitai ir efektyviai susitvarkyti su stresinėmis situacijomis ir išlaikyti šaltą protą.

Pasidalinkite šiuo vaizdo įrašu ir su savo draugais: