Praktinė meditacinė popietė

MERKINĖS PIRAMIDĖJE

2022.07.03. 16:00 val.

Renginio trukmė apie 3,5 val.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Viskas jau taip nusibodo. Pilka kasdienybė. Erzina. Net vasaros pramogos nedžiugina. Norisi kažko gilaus, atgaivos širdžiai. Kažkokios dvasinės pramogos, kuri, galbūt, užkabins, patrauks gilyn į taip nuo vaikystės pasiilgtą besąlyginį džiaugsmą ir pilnatvę.
Juk norisi, tiesa?

Gerai pažįstu šitą trūkumo jausmą.
Daugelį metų su juo gyvenau, tiksliau tempiau gyvenimą. Tik kai, išeikvojęs visus valios ir pastangų resursus, papuoliau į visišką neviltį ir pasidaviau Gyvenimo, Dievo, Gamtos, Likimo, Visatos (kaip nori, taip įvardink) vedimui, viduje atsivėrė beribė ramybė dėl to, kas buvo, yra ir bus. Tai nuolatinė gyvenimo šventė.

Ir šiandien aš dovanoju tau dar vieną stiprų stimulą pradėti kelionę į šią šventę.

Kartu su Piramidės įkūrėju Povilu Žėku kviečiu tave į NEMOKAMĄ PRAKTINĘ MEDITACINĘ POPIETĘ MERKINĖS PIRAMIDĖJE.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Užsiregistravusiems dalyvavimas
meditacinėse praktikose – NEMOKAMAS

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Unikali Piramidės energetika kartu su gilių meditacinių ir garso terapijos praktikų kompleksu suteiks tau švelnų ir stiprų vidinį postūmį dvasinio tobulėjimo keliu.

Čia ne tik atrasi kelią ramybės link bei žengsi vidinį žingsnį į tikrojo gyvenimo pažinimą, bet ir turėsi puikią galimybę praplėsti savo dvasinių bendraminčių ratą.

Eilinė savaitgalio dienos popietė. Tokių pragyvenai, prasidarbavai, prasikuitei, pratingėjai, prastūmei… pakankamai daug. Ar tai atvedė tave į laimę, į pilnatvę?
Pagaliau ateina laikas kažką keisti. Paklausyk savo širdies. Ženk šį žingsnį.

Energetiškai stipri stebuklinga vieta, ypač galingų praktikų kompleksas ir garantuotas žingsnis vidinės transformacijos link.

Visi kartu atliksime šias meditacines praktikas:

MEDITACINĖ ATSIPALAIDAVIMO IR SUSITELKIMO PRAKTIKA

Gilaus išjautimo ir išsilaisvinimo meditacinių praktikų ciklas „VIDINĖS RAMYBĖS LINK“ su unikalaus garso terapija

Gilaus išjautimo ir išsilaisvinimo meditacinių praktikų ciklas „TIKROJO GYVENIMO PAŽINIMAS“ su unikalaus garso terapija.

Gyvenimo Ryto bendraminčių ir visų, kurie pritaria šios mokyklos idėjoms, susibūrimai Merkinės piramidėje nuo 2017 metų tapo nuostabia tradicija, kuri atneša daug harmonijos į gyvenimą.
Žmonės čia atsiriboja nuo visų įtampų, nuo neramumų.

Ši piramidė tartum apglėbia, globoja, apsaugo, pamaitina dvasine duona. Tai neša sveikatą, vidinę stiprybę, ramybę į kiekvieno gyvenimą.
Tai nuostabi galimybė pabendrauti su bendraminčiais, gauti palaikymą savo tobulėjimo kelyje, pasimokyti bei išsilaisvinti iš įvairių rūpesčių.

Žodžiais sunku nusakyti, kokia tai energetiškai stipri vieta!
O dar kai vienu metu susirenka daug žmonių energijos pliūpsnis pasidaro dar didesnis.

DALYVAVIMO SĄLYGOS:
1. Užsiregistravusiems dalyvavimas nemokamas.
2. Dalyvių amžius neribojamas, bet visiems dalyviams būtinas sąmoningas sugebėjimas palaikyti tylą ir ramybę.
3. Atsisėdimui ar atsigulimui galima turėti pagalvėlę ar kilimėlį.
4. Renginio pradžia 16 val. Į piramidę atvykite anksčiau, kad 16.00 val. visi pradėtume renginį su vidine ramybe. Būtų labai gerai, jei prieš renginį pabūtumėte piramidėje ir atsigertumėte energiškai pakrauto vandens.
5. Prieš įeinant po piramidės kupolu išjunkite mobiliųjų telefonų garsą ir vibraciją (skrydžio režimas).
6. Renginys yra viešas. Jis gali būti filmuojamas ir fotografuojamas bei viešai transliuojamas. Visa medžiaga bus skelbiama viešai.
7. Atsakymai į klausimus bus renginio pabaigoje.
8. Dėl ekonomiško ir talpaus atvykimo į Piramidę derinkitės Facebook‘e https://www.facebook.com/events/441652124168939  ir kitais kanalais.
8. Kitais klausimais kreiptis 8-686-78080 (Robertas)

MERKINĖS PIRAMIDĖ DAUGELIUI ŽMONIŲ TAPO VIETA, KUR VYKSTA STEBUKLAI.

Tu turi galimybę irgi tai patirti!

Planuojantys dalyvauti gali specialiai sukurtame Facebook renginyje derintis dėl atvykimo.

Atrasti bendrakeleivių

Kodėl Tu turėtum manęs klausytis?

Esu Robertas Karvauskas.

Nuo 2010 m. pravedžiau virš 10000 val. paskaitų, praktinių seminarų, asmeninių konsultacijų ir sąmoningumo mokyklos mokymų. Daugeliui žmonių esu padėjęs išsivaduoti iš depresijos ir kritinių ligų bei atrasti savo laimės kelią gyvenime.

2013 m. per mokymus Vieningo pasaulio ir Vienybės Akademijoje (Indija) patyriau dvasinį prabudimą.

2017 m. išleidau knygą „Laimingo Gyvenimo Raktas“, kurioje apibendrinau esminius man duotus suvokimus ir juos lydinčias patirtis.

Esu Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, konsultantas ir lektorius, , daugkartinis Pūko TV laidos „Tvirta šeima – tvirta Lietuva“ vedėjas ir dalyvis, daugelio straipsnių apie sąmoningumą ir dvasinį tobulėjimą žurnaluose „Veidas“,  „Edita“, „Ji“, „Raktas“, „Sveikatos ABC“ ir kt. bei interneto portaluose autorius.

Atsiliepimai

Ką apie Robertą pasakoja dalyvavusieji jo seminaruose ir mokymuose?

Lina iš Tauragės (865749771) dalijasi savo potyriais po meditacijų Merkinės piramidėje:
„Ten buvo ramybė, laisvė. Mūsų buvo daug ir mes ten jautėmės, kaip savo namuose. „

Giedrė Bagdonienė

Knygos „Tvarkos maniakės išpažintis“ autorė

Donatas Kantakevičius

Projekto vyrai.eu įkūrėjas

Rita:

Praėjo savaitė po mokymų, ir pokyčiai tikrai yra.

Praktikas stengiuos atlikti pagal galimybes, bet labiausiai džiugina atsiradusi “įžvalga”… Negaliu atsistebėti ir atsidžiaugti, kai nelauktai, bet labai aiškiai ateina atsakymas į kažkokį klausimą arba situaciją….

Aš kitaip ėmiau žiūrėti į žmones. Į tuos, kurie anksčiau labai nervino, ėmiau žvelgti lyg per skanerį, su meile….atrodo, matau juos kiaurai)))

Dėkoju, Robertai, už tavo atsidavimą, skleidžiamas žinias ir meilę mums visiems). Telaimina tave DIEVAS.

Valdas:

Dalyvauti seminare mane paskatino begalinis noras suprasti santykius tarp vyro ir moters. Kaip sukurti santykius, kaip išlaikyti tuos santykius, kad jie nebūtų egzistavimo kančia, o tarpusavio meilė, supratimas, draugystė, džiaugsmas ir ramybė… Kad tiesiog būtų gera buti kartu…
Labiausiai paveikė tai, kad Robertas kalbėjo taip paprastai, taip nuoširdžiai, NE iš kažkokios literatūros paimtas frazes, o tiesiog iš savo širdies…
Manau, pradėsiu daugiau dėmesio skirti KITO žmogaus norams, jo jausmams…daugiau dėkingumo kitam už tai, kad Jis tiesiog yra… Stengsiuos priimti žmogų Tokį, koks jis yra, su visom gerom ir Blogom savybėm… Taip pat ugdysiu daugiau pakantumo kitaip mąstančiam ar besielgiančiam.

Greta:

Dar kartą labai ačiū už seminarus.
Po jų tikrai gyvenime ėmė vykti stebuklai arba užstrigusios situacijos pajudėjo iš mirties taško.
Labiausiai seminarų metu mano būseną pakeitė tikėjimas, kad jie man gali padėti ir pakeisti mano gyvenimą į geresnę pusę. Kasdieninėje dienotvarkėje atsirado daugiau ramaus buvimo su savimi,
Dar norėčiau išmokti  labiau atsipalaiduoti ir tiesiog būti.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Mano kelias

Esu Robertas Karvauskas, sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti. Perduodu tai, kas man buvo atverta mano širdyje, ką asmeniškai pats patyriau ir išbandžiau.

Mano mąstymas pradėjo keistis 2000–aisiais metais. Pamačiau, kokį nepasitenkinimo savo gyvenimu krūvį esu sukaupęs savyje. Prasidėjo dešimties metų kova prieš savo netobulumą, kuri nuvedė mane iki aštraus dvasinio skausmo ir visiško nusivylimo. Tada nevilties atsipalaidavime man atsivėrė supratimas apie tai, kas lemia kiekvieno žmogaus tobulėjimo sėkmę ir laimę. Atsivėrė Laimingo Gyvenimo Raktas – unikalus asmeninio tobulėjimo algoritmas.
Gavau vidinį nurodymą sukauptas žinias ir patirtį perduoti žmonėms, kurie pasirengę tai priimti.

Nuo 2010 m. kasmet tūkstančius valandų dirbdamas prieš auditoriją pradėjau gyvai jausti žmonių patiriamą skausmą, įtampas, nepilnatvę ir matyti savo galimybes jiems padėti. Šią pagalbą pradėjau realizuoti praktiškai, konsultuodamas ir mokindamas iš įtampų išsilaisvinti pasirengusius žmones.
Nors 1985 m. baigiau Vilniaus inžinerinį statybos institutą ir mano pasaulietinė profesija – nepriklausomas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, o 2006 m. baigęs Atvirąjį Britanijos universitetą gavau dar ir profesionalaus vadovo diplomą, vis tik mano širdis veda mane į pagalbą žmonėms ugdyti savyje sąmoningumą ir atrasti savo širdyje Laimingo Gyvenimo Raktą – tikrosios laimės šaltinį.

Nepriklausau jokiai religinei bendruomenei ar sektai.