Nemokamas praktinis internetinis seminaras

ESU PAGUNDŲ SPĄSTUOSE.
KUR KELIAS Į LAISVĘ?

2024.06.05. 18:30 val.

Seminaro trukmė apie 2 val.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Ir kodėl aš vėl taip padariau? Juk žinau, kaip būtų buvę geriau. Lyg kažkoks velnias sėdi mano galvoje ir nuolat įtikina mane pataikauti savo norams. Ir keisčiausia, kad aš net nenoriu to norėti. Aš jau nieko nesuprantu, ką man su tuo daryti?

Pažįstama? Gal ir ne nuolat, bet taip įvyksta tavo gyvenime? Ir tu bandai su tuo kovoti, vėl ir vėl stengdamasis būti kitoks, elgtis teisingai? Ir vėl ir vėl užlipi ant to paties grėblio?

Jei jau tikrai pavargai kariauti su savo norais, nusivilti ir jausti apmaudą, pasinaudok mano perduodama patirtimi.

Šį kartą Tau dovanoju galimybę nemokamai sudalyvauti praktiniame internetiniame seminare ESU PAGUNDŲ SPĄSTUOSE. KUR KELIAS Į LAISVĘ?

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Nesistebėk. Taip atsitinka ne tik Tau… Tai patiria daugelis žmonių.

Tai patyriau ir aš. 10 metų kovojau su savimi „ne tokiu“, „neteisingu“, kol galų gale visiškos nevilties būsenoje Gyvenimas, Likimas, Visata, Dievas, Gamta… kaip nori tai pavadink… parodė man ne tik šios problemos priežastis, bet ir davė Laimingo Gyvenimo Raktą, kaip problemų sprendimą.

Tik tada, iš gyvenimo gavus ir įsisąmoninus naujus savęs ir visumos suvokimo pagrindus, man buvo leista suprasti, kodėl geriausios žinios iš geriausių mokytojų gali ne tik nepagerinti gyvenimo kokybės, bet netgi visiškai sugriauti gyvenimą.
Šiuo aiškumu aš pasirengęs pasidalinti su tavimi ir suteikti tau galimybę išvengti to skaudaus kritimo į neviltį, kokį patyriau aš.

Praktiniame seminare perduosiu savo patirtį, kur žingsnis po žingsnio Tu:

Sužinosi, kaip gimsta norai.

Pamatysi, kur nuveda senos žinios, jei nieko nekeičiam.

Suvoksi, kodėl negali suvaldyti savo norų.

Įsitikinsi, jog išeitis yra. Ir ji visai nesudėtinga.

ŠIS PRAKTINIS SEMINARAS TIEMS,
KURIE NORI NAUJŲ ŽINIŲ PAGALBA
NE GRIAUTI SAVO GYVENIMĄ, O JĮ TOBULINTI.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Kodėl Tu turėtum manęs klausytis?

Esu Robertas Karvauskas.

Nuo 2010 m. pravedžiau virš 10000 val. paskaitų, praktinių seminarų, asmeninių konsultacijų ir sąmoningumo mokyklos mokymų. Daugeliui žmonių esu padėjęs išsivaduoti iš depresijos ir kritinių ligų bei atrasti savo laimės kelią gyvenime.

2013 m. per mokymus Vieningo pasaulio ir Vienybės Akademijoje (Indija) patyriau dvasinį prabudimą.

2017 m. išleidau knygą „Laimingo Gyvenimo Raktas“, kurioje apibendrinau esminius man duotus suvokimus ir juos lydinčias patirtis.

Esu Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, konsultantas ir lektorius, , daugkartinis Pūko TV laidos „Tvirta šeima – tvirta Lietuva“ vedėjas ir dalyvis, daugelio straipsnių apie sąmoningumą ir dvasinį tobulėjimą žurnaluose „Veidas“,  „Edita“, „Ji“, „Raktas“, „Sveikatos ABC“ ir kt. bei interneto portaluose autorius.

Atsiliepimai

Ką apie Robertą pasakoja dalyvavusieji jo seminaruose ir mokymuose?

Aušra Nemūraitė

Neįtikėtina sėkmės istorija ir transformacija

Giedrė Bagdonienė

Knygos „Tvarkos maniakės išpažintis“ autorė

Donatas Kantakevičius

Projekto vyrai.eu įkūrėjas

Jolanta Šarauskienė iš Radviliškio:

Kas nežinot, kaip gyventi, kur pasukti, šioje mokykloje sužinosite, bet pirmiausia reikia turėti labai didelį norą tai ieškoti.

Nijolė Dikšienė iš Pakruojo:

Sąmoningumo mokyklą Gyvenimo Rytas – tai Gyvenimo Universitetas.
Tobulos veiksmingos praktikos padeda pasiekti tikslą pačiu greičiausiu būdu.

Tadas:

Jeigu ieškote savo kelio.. Nebeužtenka darbų, televizoriaus ir kitų įprastų dalykų. Jei kas ieškote kažko daugiau, verta ateiti pas Robertą!

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Mano kelias

Esu Robertas Karvauskas, sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti. Perduodu tai, kas man buvo atverta mano širdyje, ką asmeniškai pats patyriau ir išbandžiau.

Mano mąstymas pradėjo keistis 2000–aisiais metais. Pamačiau, kokį nepasitenkinimo savo gyvenimu krūvį esu sukaupęs savyje. Prasidėjo dešimties metų kova prieš savo netobulumą, kuri nuvedė mane iki aštraus dvasinio skausmo ir visiško nusivylimo. Tada nevilties atsipalaidavime man atsivėrė supratimas apie tai, kas lemia kiekvieno žmogaus tobulėjimo sėkmę ir laimę. Atsivėrė Laimingo Gyvenimo Raktas – unikalus asmeninio tobulėjimo algoritmas.
Gavau vidinį nurodymą sukauptas žinias ir patirtį perduoti žmonėms, kurie pasirengę tai priimti.

Nuo 2010 m. kasmet tūkstančius valandų dirbdamas prieš auditoriją pradėjau gyvai jausti žmonių patiriamą skausmą, įtampas, nepilnatvę ir matyti savo galimybes jiems padėti. Šią pagalbą pradėjau realizuoti praktiškai, konsultuodamas ir mokindamas iš įtampų išsilaisvinti pasirengusius žmones.
Nors 1985 m. baigiau Vilniaus inžinerinį statybos institutą ir mano pasaulietinė profesija – nepriklausomas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, o 2006 m. baigęs Atvirąjį Britanijos universitetą gavau dar ir profesionalaus vadovo diplomą, vis tik mano širdis veda mane į pagalbą žmonėms ugdyti savyje sąmoningumą ir atrasti savo širdyje Laimingo Gyvenimo Raktą – tikrosios laimės šaltinį.

Nepriklausau jokiai religinei bendruomenei ar sektai.

DALYVAUK IR ATRASK NAUJAS GALIMYBES!
REGISTRACIJA NEMOKAMA

Prisijungimus gausi iš karto į el. paštą, kai užpildysi registracijos duomenis.
Nuoširdžiai rekomenduoju prisijungti prie mokymų grupės iš anksto.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR