Nemokamas praktinis internetinis seminaras

KAIP ATRASTI SAVO PAŠAUKIMĄ IR GYVENIMO TIKSLĄ?

2023.11.14. 18:30 val.

Seminaro trukmė apie 2 val.

NEMOKAMA REGISTRACIJA Į PRAKTINĮ SEMINARĄ

Didelė dalis tų žmonių, kuriuos man tenka konsultuot, prisipažįsta, kad gyvenime neturi konkretaus tikslo ir nesupranta savo paskirties. Ir tai juos įtempia ir daro jų gyvenimą nepakenčiamu, nežiūrint į tai, kad fiziniame, materialiame lygmenyje jie nepatiria jokio trūkumo. Visko pakanka.

Gal jau pajutai, kad gyventi nesuvokiant savo paskirties ir tikslų, švelniai tariant, nuobodu, o gal net ir beprasmiška.
Na, trumpalaikių materialių tikslų protas visada suranda pakankamai. Bet, ar tai suteikia gyvenimui gilesnę prasmę?

Šie klausimai savo laiku man buvo labai aktualūs. Ir didžiąja dalimi atsakymų į juos nebuvimas ir privedė mane prie visiškos nevilties ir pasidavimo natūraliai gyvenimo tėkmei. Ir tik tada per intuiciją man perduotas Laimingo Gyvenimo Raktas ne tik atsakė man į šiuos klausimus, bet ir nuvedė mane į jų esmės patyrimą.
Dabar aš tikrai nuoširdžiai galiu atverti Tau gyvenimo tikslų ir paskirties neturėjimo priežastis ir pasekmes, ir iš savo asmeninio patyrimo pasidalinti šių klausimų sprendimo būdais.

Jei Tau tai tikrai aktualu, tai mano praktinis internetinis seminaras KAIP ATRASTI SAVO PAŠAUKIMĄ IR GYVENIMO TIKSLĄ? kaip tik Tau.

Tu turi galimybę sudalyvauti seminare nemokamai.

REGISTRACIJA

Nejaugi gyvenimo tikslo išgryninimas ir savo pašaukimo suvokimas turi tokią stiprią įtaką žmogaus vidinei būsenai?
Kaip Tu manai?

Kam aktualus šis seminaras?

  • Tiems, kas NEŽINO, ką norėtų veikti gyvenime… ir norėtų priartėti prie atsakymo!
  • Tiems, kas jau ŽINO, kokia veikla juos džiugintų, tačiau nesiryžta jos imtis, nes „kas jei…“ (nepavyks, neuždirbsi, kiti juoksis, nesupras ir t..t).
  • Tiems, kas ABEJOJA, gėdijasi, renkasi.

Esminiai šio seminaro resursai:

  • padėti žmonėms suvokti savęs ir aplinkos esmę, egoizmo pagrindus,
  • pajausti savo gyvenimo gavimo ir davimo balansą,
  • atrasti kelią į gyvenimo džiaugsmo šaltinį bei tikrąją savęs paskirtį,
  • praktiškai patirti pradinius pasikeitimus.

Nežinai, ar Tau tai aktualu?
Tiesiog dabar užsimerk ir paklausk savo širdies, ar tau to reikia?..
Ir tiems, kurių širdies atsakymas yra teigiamas, dovanoju galimybę nemokamai sudalyvauti praktiniame internetiniame seminare KAIP ATRASTI SAVO PAŠAUKIMĄ IR GYVENIMO TIKSLĄ?

DOVANA

Visi kartu atliksime galingą meditacinę praktiką.

Tai, ką išmoksi šio praktinio nemokamo seminaro metu,
galėsi pritaikyti kiekvieną savo gyvenimo akimirką.

REGISTRACIJA Į PRAKTINĮ SEMINARĄ

Kodėl Tu turėtum manęs klausytis?

Esu Robertas Karvauskas.

Nuo 2010 m. pravedžiau virš 10000 val. paskaitų, praktinių seminarų, asmeninių konsultacijų ir sąmoningumo mokyklos mokymų. Daugeliui žmonių esu padėjęs išsivaduoti iš depresijos ir kritinių ligų bei atrasti savo laimės kelią gyvenime.

2013 m. per mokymus Vieningo pasaulio ir Vienybės Akademijoje (Indija) patyriau dvasinį prabudimą.

2017 m. išleidau knygą „Laimingo Gyvenimo Raktas“, kurioje apibendrinau esminius man duotus suvokimus ir juos lydinčias patirtis.

Esu Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, konsultantas ir lektorius, , daugkartinis Pūko TV laidos „Tvirta šeima – tvirta Lietuva“ vedėjas ir dalyvis, daugelio straipsnių apie sąmoningumą ir dvasinį tobulėjimą žurnaluose „Veidas“,  „Edita“, „Ji“, „Raktas“, „Sveikatos ABC“ ir kt. bei interneto portaluose autorius.

Atsiliepimai

Ką apie Robertą pasakoja dalyvavusieji jo seminaruose ir mokymuose?

Rytis Lukoševičius

Paleidimų centro „Į save“ įkūrėjas ir vadovas

Giedrė Bagdonienė

Knygos „Tvarkos maniakės išpažintis“ autorė

Donatas Kantakevičius

Projekto vyrai.eu įkūrėjas

Rita:

Praėjo savaitė po mokymų, ir pokyčiai tikrai yra.

Praktikas stengiuos atlikti pagal galimybes, bet labiausiai džiugina atsiradusi “įžvalga”… Negaliu atsistebėti ir atsidžiaugti, kai nelauktai, bet labai aiškiai ateina atsakymas į kažkokį klausimą arba situaciją….

Aš kitaip ėmiau žiūrėti į žmones. Į tuos, kurie anksčiau labai nervino, ėmiau žvelgti lyg per skanerį, su meile….atrodo, matau juos kiaurai)))

Dėkoju, Robertai, už tavo atsidavimą, skleidžiamas žinias ir meilę mums visiems). Telaimina tave DIEVAS.

Valdas:

Dalyvauti seminare mane paskatino begalinis noras suprasti santykius tarp vyro ir moters. Kaip sukurti santykius, kaip išlaikyti tuos santykius, kad jie nebūtų egzistavimo kančia, o tarpusavio meilė, supratimas, draugystė, džiaugsmas ir ramybė… Kad tiesiog būtų gera buti kartu…
Labiausiai paveikė tai, kad Robertas kalbėjo taip paprastai, taip nuoširdžiai, NE iš kažkokios literatūros paimtas frazes, o tiesiog iš savo širdies…
Manau, pradėsiu daugiau dėmesio skirti KITO žmogaus norams, jo jausmams…daugiau dėkingumo kitam už tai, kad Jis tiesiog yra… Stengsiuos priimti žmogų Tokį, koks jis yra, su visom gerom ir Blogom savybėm… Taip pat ugdysiu daugiau pakantumo kitaip mąstančiam ar besielgiančiam.

Greta:

Dar kartą labai ačiū už seminarus.
Po jų tikrai gyvenime ėmė vykti stebuklai arba užstrigusios situacijos pajudėjo iš mirties taško.
Labiausiai seminarų metu mano būseną pakeitė tikėjimas, kad jie man gali padėti ir pakeisti mano gyvenimą į geresnę pusę. Kasdieninėje dienotvarkėje atsirado daugiau ramaus buvimo su savimi,
Dar norėčiau išmokti  labiau atsipalaiduoti ir tiesiog būti.

NEMOKAMA REGISTRACIJA Į PRAKTINĮ SEMINARĄ

Mano kelias

Esu Robertas Karvauskas, sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti. Perduodu tai, kas man buvo atverta mano širdyje, ką asmeniškai pats patyriau ir išbandžiau.

Mano mąstymas pradėjo keistis 2000–aisiais metais. Pamačiau, kokį nepasitenkinimo savo gyvenimu krūvį esu sukaupęs savyje. Prasidėjo dešimties metų kova prieš savo netobulumą, kuri nuvedė mane iki aštraus dvasinio skausmo ir visiško nusivylimo. Tada nevilties atsipalaidavime man atsivėrė supratimas apie tai, kas lemia kiekvieno žmogaus tobulėjimo sėkmę ir laimę. Atsivėrė Laimingo Gyvenimo Raktas – unikalus asmeninio tobulėjimo algoritmas.
Gavau vidinį nurodymą sukauptas žinias ir patirtį perduoti žmonėms, kurie pasirengę tai priimti.

Nuo 2010 m. kasmet tūkstančius valandų dirbdamas prieš auditoriją pradėjau gyvai jausti žmonių patiriamą skausmą, įtampas, nepilnatvę ir matyti savo galimybes jiems padėti. Šią pagalbą pradėjau realizuoti praktiškai, konsultuodamas ir mokindamas iš įtampų išsilaisvinti pasirengusius žmones.
Nors 1985 m. baigiau Vilniaus inžinerinį statybos institutą ir mano pasaulietinė profesija – nepriklausomas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, o 2006 m. baigęs Atvirąjį Britanijos universitetą gavau dar ir profesionalaus vadovo diplomą, vis tik mano širdis veda mane į pagalbą žmonėms ugdyti savyje sąmoningumą ir atrasti savo širdyje Laimingo Gyvenimo Raktą – tikrosios laimės šaltinį.

Nepriklausau jokiai religinei bendruomenei ar sektai.

SEMINARŲ DALYVIAI ATRANDA LABAI DAUG GALIMYBIŲ!
AR PASINAUDOSI GYVENIMO ATSIŲSTU ŠANSU?

REGISTRACIJA NEMOKAMA

Prisijungimus gausi iš karto į el. paštą, kai užpildysi registracijos duomenis.
Nuoširdžiai rekomenduoju prisijungti prie mokymų grupės iš anksto.

NEMOKAMA REGISTRACIJA Į PRAKTINĮ SEMINARĄ