Nemokamas praktinis internetinis seminaras

KAIP NEPASIDUOTI APLINKOS SPAUDIMUI
IR IŠLIKTI SAVIMI

2024.04.24. 18:30 val.

Seminaro trukmė apie 2 val.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Ir vėl aš ne taip pasielgiau!
O jeigu būčiau pasakęs taip, tai, ko gero, būčiau visai kitaip įvertintas. Ką dabar jie apie mane galvoja?! Norisi slėptis po pernykščiais lapais.

Matau, kaip daugelio žmonių galvose nuolat sukasi tokios mintys. Iš kur aš tai žinau? Pastebiu, kaip pastangos prisitaikyti prie aplinkinių nuomonės atima vidinę laisvę, ramybę, kūrybingumą, žlugdo žmonių gyvenimus. Ir žmonės konsultacijose tai pripažįsta.

O kaip tau? Ar dažnai atmintyje iškyla situacijos, kuriose tikrai norisi dingti, pasislėpti po pernykščiais lapais?

Kažkada aš taip jausdavausi labai dažnai. Tik Laimingo Gyvenimo Raktas, visiškos nevilties akimirką atvertas man mano širdyje po 10 metų trukusios kovos su savo „netobulumu“, įtvirtino manyje suvokimą kas aš esu ir išlaisvino mane nuo komplekso „Ką kiti pagalvos…“

Aš pasirengęs padėti tau tai pamatyti ir net patirti.

Jei nori gebėti ramiai išklausyti bet kokią nuomonę ir tuo pačiu priimti Tavo širdžiai labiausiai priimtiną sprendimą, dalyvauk  praktiniame internetiniame seminare KAIP NEPASIDUOTI APLINKOS SPAUDIMUI IR IŠLIKTI SAVIMI.

 

Netiki, jog tai įmanoma?
Pasinaudok nemokamos registracijos galimybe, dalyvauk ir įsitikink.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Mano seminarai jau daugeliui žmonių padėjo pradėti gyventi laimingą ir pilnavertį gyvenimą.

Nebekentėk!
IŠEITIS YRA!

Labai svarbu žengti pirmąjį žingsnį.

Seminare tu pamatysi, kad aplinkos spaudimas – tai tik Tavo galvoje gyvuojanti iliuzija.

Su šia iliuzija susitvarkyti trukdo nuo mažens mums įdiegti neteisingi gyvenimo pagrindai. Remdamasis savo išsilaisvinimo patirtimi pravesiu Tave  per priežasties ir pasekmės grandinę iki savo laisvės nuo aplinkinių nuomonės pajautimo:

  • Kas iš tikrųjų mus spaudžia?
  • Kodėl atsiranda kaltinimai aplinkai?
  • Savo esybės suvokimas.
  • Kokias vibracijas mes skleidžiame ir kaip tai rezonuoja su aplinka?
  • Ką reiškia išlikti savimi?
  • Kaip išlikti savimi?

Gautas žinias užtvirtinsime ir kolektyvine praktika.

DOVANA

Seminaro metu visi kartu atliksime galingą meditacinę praktiką.

Tai, ką išmoksi šio praktinio nemokamo seminaro metu,
galėsi pritaikyti kiekvieną savo gyvenimo akimirką.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Kodėl Tu turėtum manęs klausytis?

Esu Robertas Karvauskas.

Nuo 2010 m. pravedžiau virš 10000 val. paskaitų, praktinių seminarų, asmeninių konsultacijų ir sąmoningumo mokyklos mokymų. Daugeliui žmonių esu padėjęs išsivaduoti iš depresijos ir kritinių ligų bei atrasti savo laimės kelią gyvenime.

2013 m. per mokymus Vieningo pasaulio ir Vienybės Akademijoje (Indija) patyriau dvasinį prabudimą.

2017 m. išleidau knygą „Laimingo Gyvenimo Raktas“, kurioje apibendrinau esminius man duotus suvokimus ir juos lydinčias patirtis.

Esu Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, konsultantas ir lektorius, , daugkartinis Pūko TV laidos „Tvirta šeima – tvirta Lietuva“ vedėjas ir dalyvis, daugelio straipsnių apie sąmoningumą ir dvasinį tobulėjimą žurnaluose „Veidas“,  „Edita“, „Ji“, „Raktas“, „Sveikatos ABC“ ir kt. bei interneto portaluose autorius.

Atsiliepimai

Ką apie Robertą pasakoja dalyvavusieji jo seminaruose ir mokymuose?

Rytis Lukoševičius

Paleidimų centro „Į save“ įkūrėjas ir vadovas

Giedrė Bagdonienė

Knygos „Tvarkos maniakės išpažintis“ autorė

Donatas Kantakevičius

Projekto vyrai.eu įkūrėjas

Rita:

Praėjo savaitė po mokymų, ir pokyčiai tikrai yra.

Praktikas stengiuos atlikti pagal galimybes, bet labiausiai džiugina atsiradusi “įžvalga”… Negaliu atsistebėti ir atsidžiaugti, kai nelauktai, bet labai aiškiai ateina atsakymas į kažkokį klausimą arba situaciją….

Aš kitaip ėmiau žiūrėti į žmones. Į tuos, kurie anksčiau labai nervino, ėmiau žvelgti lyg per skanerį, su meile….atrodo, matau juos kiaurai)))

Dėkoju, Robertai, už tavo atsidavimą, skleidžiamas žinias ir meilę mums visiems). Telaimina tave DIEVAS.

Valdas:

Dalyvauti seminare mane paskatino begalinis noras suprasti santykius tarp vyro ir moters. Kaip sukurti santykius, kaip išlaikyti tuos santykius, kad jie nebūtų egzistavimo kančia, o tarpusavio meilė, supratimas, draugystė, džiaugsmas ir ramybė… Kad tiesiog būtų gera buti kartu…
Labiausiai paveikė tai, kad Robertas kalbėjo taip paprastai, taip nuoširdžiai, NE iš kažkokios literatūros paimtas frazes, o tiesiog iš savo širdies…
Manau, pradėsiu daugiau dėmesio skirti KITO žmogaus norams, jo jausmams…daugiau dėkingumo kitam už tai, kad Jis tiesiog yra… Stengsiuos priimti žmogų Tokį, koks jis yra, su visom gerom ir Blogom savybėm… Taip pat ugdysiu daugiau pakantumo kitaip mąstančiam ar besielgiančiam.

Greta:

Dar kartą labai ačiū už seminarus.
Po jų tikrai gyvenime ėmė vykti stebuklai arba užstrigusios situacijos pajudėjo iš mirties taško.
Labiausiai seminarų metu mano būseną pakeitė tikėjimas, kad jie man gali padėti ir pakeisti mano gyvenimą į geresnę pusę. Kasdieninėje dienotvarkėje atsirado daugiau ramaus buvimo su savimi,
Dar norėčiau išmokti  labiau atsipalaiduoti ir tiesiog būti.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Mano kelias

Esu Robertas Karvauskas, sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti. Perduodu tai, kas man buvo atverta mano širdyje, ką asmeniškai pats patyriau ir išbandžiau.

Mano mąstymas pradėjo keistis 2000–aisiais metais. Pamačiau, kokį nepasitenkinimo savo gyvenimu krūvį esu sukaupęs savyje. Prasidėjo dešimties metų kova prieš savo netobulumą, kuri nuvedė mane iki aštraus dvasinio skausmo ir visiško nusivylimo. Tada nevilties atsipalaidavime man atsivėrė supratimas apie tai, kas lemia kiekvieno žmogaus tobulėjimo sėkmę ir laimę. Atsivėrė Laimingo Gyvenimo Raktas – unikalus asmeninio tobulėjimo algoritmas.
Gavau vidinį nurodymą sukauptas žinias ir patirtį perduoti žmonėms, kurie pasirengę tai priimti.

Nuo 2010 m. kasmet tūkstančius valandų dirbdamas prieš auditoriją pradėjau gyvai jausti žmonių patiriamą skausmą, įtampas, nepilnatvę ir matyti savo galimybes jiems padėti. Šią pagalbą pradėjau realizuoti praktiškai, konsultuodamas ir mokindamas iš įtampų išsilaisvinti pasirengusius žmones.
Nors 1985 m. baigiau Vilniaus inžinerinį statybos institutą ir mano pasaulietinė profesija – nepriklausomas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, o 2006 m. baigęs Atvirąjį Britanijos universitetą gavau dar ir profesionalaus vadovo diplomą, vis tik mano širdis veda mane į pagalbą žmonėms ugdyti savyje sąmoningumą ir atrasti savo širdyje Laimingo Gyvenimo Raktą – tikrosios laimės šaltinį.

Nepriklausau jokiai religinei bendruomenei ar sektai.

DALYVAUK IR ATRASK NAUJAS GALIMYBES!
REGISTRACIJA NEMOKAMA

Prisijungimus gausi iš karto į el. paštą, kai užpildysi registracijos duomenis.
Nuoširdžiai rekomenduoju prisijungti prie mokymų grupės iš anksto.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR