Nemokamas praktinis internetinis seminaras

KODĖL GRĮŽTAME PRIE SENŲ ĮPROČIŲ?

2023.03.29. 18:30 val.

Seminaro trukmė apie 2 val.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Kai gyvenimas užspaudžia į kampą, žmogus nori-nenori pradeda ieškoti išeities, ieškoti žinių, kaip gyventi geriau.
Tačiau sužinojęs puikius gyvenimo tobulinimo receptus ir net patyręs nuostabias būsenas, jis, kažkodėl, vėl nugrimzta į skaudžias jau anksčiau patirtas būsenas ir skęsta į skausmą dar giliau, nei anksčiau.

Kame reikalas? Norisi kuo greičiau pateisinti išlaidas ir pastangas įdėtas į naujus mokymus, bet kuo daugiau stengiesi, tuo blogiau gaunasi.

Pažįstama situacija?

Internetinis seminaras KODĖL GRĮŽTAME PRIE SENŲ ĮPROČIŲ? ne tik padės suprasti, kodėl daugelio mokymų rezultatai neveda į laimę arba net žudo, bet ir duos konkretų, patikrintą, rezultatyvų kelią iš šios padėties.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Neabejoju, kad daugeliui teko atsidurti tokiose situacijose:

Daug įvairių mokymų, daug investuota ir laiko, ir pinigų, bet rezultatų nėra.

Mokymų metų jaučiamas didžiulis entuziazmas, bet kelios dienos po jų – didžiulis nusivylimas.

Jaučiamas nuolatinis trūkumo, nepasitenkinimo savimi ir gyvenimu jausmas.

Žinoma daug praktikų, metodikų, bet vis tiek niekaip nesusiformuoja nauji įpročiai.

Aš įkliuvau į tai ypač stipriai.

10 metų įvairių žinių, mokymų ir praktikų pagalba kariavau su gyvenimo nesklandumais, kol galutinai nusivyliau savimi ir pačiu gyvenimu.

Tik tada, iš gyvenimo gavus ir įsisąmoninus naujus savęs ir visumos suvokimo pagrindus, man buvo leista suprasti, kodėl geriausios žinios iš geriausių mokytojų gali ne tik nepagerinti gyvenimo kokybės, bet netgi visiškai sugriauti gyvenimą.
Šiuo aiškumu aš pasirengęs pasidalinti su tavimi ir suteikti tau galimybę išvengti to skaudaus kritimo į neviltį, kokį patyriau aš.

Tai bus praktinis seminaras.

Jame išsiaiškinsime ne tik priežastis, kodėl grįžtame prie senų įpročių, bet ir paklosime stiprų pamatą, kad galėtum formuoti naujus įpročius ir ilgam juos įtvirtinti savo gyvenime. 

ŠIS SEMINARAS TIEMS,
KURIE NORI NAUJŲ ŽINIŲ PAGALBA
NE GRIAUTI SAVO GYVENIMĄ, O JĮ TOBULINTI.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Kodėl Tu turėtum manęs klausytis?

Esu Robertas Karvauskas.

Nuo 2010 m. pravedžiau virš 10000 val. paskaitų, praktinių seminarų, asmeninių konsultacijų ir sąmoningumo mokyklos mokymų. Daugeliui žmonių esu padėjęs išsivaduoti iš depresijos ir kritinių ligų bei atrasti savo laimės kelią gyvenime.

2013 m. per mokymus Vieningo pasaulio ir Vienybės Akademijoje (Indija) patyriau dvasinį prabudimą.

2017 m. išleidau knygą „Laimingo Gyvenimo Raktas“, kurioje apibendrinau esminius man duotus suvokimus ir juos lydinčias patirtis.

Esu Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, konsultantas ir lektorius, , daugkartinis Pūko TV laidos „Tvirta šeima – tvirta Lietuva“ vedėjas ir dalyvis, daugelio straipsnių apie sąmoningumą ir dvasinį tobulėjimą žurnaluose „Veidas“,  „Edita“, „Ji“, „Raktas“, „Sveikatos ABC“ ir kt. bei interneto portaluose autorius.

Atsiliepimai

Ką apie Robertą pasakoja dalyvavusieji jo seminaruose ir mokymuose?

Aušra Nemūraitė

Neįtikėtina sėkmės istorija ir transformacija

Giedrė Bagdonienė

Knygos „Tvarkos maniakės išpažintis“ autorė

Donatas Kantakevičius

Projekto vyrai.eu įkūrėjas

Jolanta Šarauskienė iš Radviliškio:

Kas nežinot, kaip gyventi, kur pasukti, šioje mokykloje sužinosite, bet pirmiausia reikia turėti labai didelį norą tai ieškoti.

Nijolė Dikšienė iš Pakruojo:

Sąmoningumo mokyklą Gyvenimo Rytas – tai Gyvenimo Universitetas.
Tobulos veiksmingos praktikos padeda pasiekti tikslą pačiu greičiausiu būdu.

Tadas:

Jeigu ieškote savo kelio.. Nebeužtenka darbų, televizoriaus ir kitų įprastų dalykų. Jei kas ieškote kažko daugiau, verta ateiti pas Robertą!

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Mano kelias

Esu Robertas Karvauskas, sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti. Perduodu tai, kas man buvo atverta mano širdyje, ką asmeniškai pats patyriau ir išbandžiau.

Mano mąstymas pradėjo keistis 2000–aisiais metais. Pamačiau, kokį nepasitenkinimo savo gyvenimu krūvį esu sukaupęs savyje. Prasidėjo dešimties metų kova prieš savo netobulumą, kuri nuvedė mane iki aštraus dvasinio skausmo ir visiško nusivylimo. Tada nevilties atsipalaidavime man atsivėrė supratimas apie tai, kas lemia kiekvieno žmogaus tobulėjimo sėkmę ir laimę. Atsivėrė Laimingo Gyvenimo Raktas – unikalus asmeninio tobulėjimo algoritmas.
Gavau vidinį nurodymą sukauptas žinias ir patirtį perduoti žmonėms, kurie pasirengę tai priimti.

Nuo 2010 m. kasmet tūkstančius valandų dirbdamas prieš auditoriją pradėjau gyvai jausti žmonių patiriamą skausmą, įtampas, nepilnatvę ir matyti savo galimybes jiems padėti. Šią pagalbą pradėjau realizuoti praktiškai, konsultuodamas ir mokindamas iš įtampų išsilaisvinti pasirengusius žmones.
Nors 1985 m. baigiau Vilniaus inžinerinį statybos institutą ir mano pasaulietinė profesija – nepriklausomas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, o 2006 m. baigęs Atvirąjį Britanijos universitetą gavau dar ir profesionalaus vadovo diplomą, vis tik mano širdis veda mane į pagalbą žmonėms ugdyti savyje sąmoningumą ir atrasti savo širdyje Laimingo Gyvenimo Raktą – tikrosios laimės šaltinį.

Nepriklausau jokiai religinei bendruomenei ar sektai.

DALYVAUK ŠIAME SEMINARE IR ATRASK NAUJAS GALIMYBES!
REGISTRACIJA NEMOKAMA

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR