Nemokamas praktinis internetinis seminaras

PRIKLAUSOMYBĖ NUO PARTNERIO

2024.04.09. 18:30 val.

Seminaro trukmė apie 2 val.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Santykiai, santykiai, santykiai…
Nuolatinė, nesibaigianti ir vis atgyjanti tema.

Daug kam prakalbus apie santykius pirmiausia kyla asociacijos apie santykius poroje. Ir ne veltui. Juk būtent šiuose santykiuose atsiskleidžia mūsų giliausios sielos gelmės, mūsų užspaudimai bei įtampos.

Taigi, kada įvyksta priklausomybė nuo partnerio?
Žmogus nori, kad jo partneris būtų toks, kokį jis įsivaizduoja, įsikabina į savo paties sukurtą modelį. O juk partneris yra gyvas organizmas, kuris nuolat kinta.
Gaunasi taip, kad norim vieno, o gaunam kitką. Ir niekaip negalim su tuo susitaikyti.

Jei jauti, kad santykių temoje dar yra ką gvildent, o gal tave vis įsiurbia situacija, kai esi santykiuose, grįstuose priklausomybe nuo partnerio, susitikime internetiniame seminare PRIKLAUSOMYBĖ NUO PARTNERIO.

Registruokis, dalyvauk ir harmonizuok savo santykius su partneriu.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

NORI HARMONINGŲ SANTYKIŲ?

Leisk sau būti savimi, o kitam – kitu.

Lengva pasakyti, o KAIP TAI PADARYTI???

Nors santykių temą nagrinėja daug kas, šiame seminare išsiaiškinsime pačias esmines šaknis, be kurių visos teorijos yra tiesiog beviltiškos….

Tikrai esate susidūrę su situacijomis, kai regis viskas poroje lyg sviestu patepta ir bac – konfliktas. Ir nors atrodo daug teorijų ir praktikų žinote, bet konfliktas tik didėja ir didėja. Taip įvyksta dėl to, kad nėra pagrindų….

Susimatykime seminare. Tikiu, čia atrasi atsakymus į savo klausimus bei pagaliau galėsi kurti harmoningus santykius su savo antrąja puse.

DOVANA

Seminaro metu visi kartu atliksime galingą meditacinę praktiką.

Tai, ką išmoksi šio praktinio nemokamo seminaro metu,
galėsi pritaikyti kiekvieną savo gyvenimo akimirką.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Kodėl Tu turėtum manęs klausytis?

Esu Robertas Karvauskas.

Nuo 2010 m. pravedžiau virš 10000 val. paskaitų, praktinių seminarų, asmeninių konsultacijų ir sąmoningumo mokyklos mokymų. Daugeliui žmonių esu padėjęs išsivaduoti iš depresijos ir kritinių ligų bei atrasti savo laimės kelią gyvenime.

2013 m. per mokymus Vieningo pasaulio ir Vienybės Akademijoje (Indija) patyriau dvasinį prabudimą.

2017 m. išleidau knygą „Laimingo Gyvenimo Raktas“, kurioje apibendrinau esminius man duotus suvokimus ir juos lydinčias patirtis.

Esu Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, konsultantas ir lektorius, , daugkartinis Pūko TV laidos „Tvirta šeima – tvirta Lietuva“ vedėjas ir dalyvis, daugelio straipsnių apie sąmoningumą ir dvasinį tobulėjimą žurnaluose „Veidas“,  „Edita“, „Ji“, „Raktas“, „Sveikatos ABC“ ir kt. bei interneto portaluose autorius.

Atsiliepimai

Ką apie Robertą pasakoja dalyvavusieji jo seminaruose ir mokymuose?

Rytis Lukoševičius

Janina Stanevičienė

Donatas Kantakevičius

Odeta Bastienė:

Aš labai noriu padėkoti mokytojui Robertui, už naują gyvenimo rytą, kuris išaušo šį rytą.
Atėjo daug įvairių suvokimų apie save, o svarbiausia, kad tas gyvenimiškų situacijų analizavimas, taip išvalė vidų, toks sunkumas dingo kuris kaupėsi kurį laiką, toks lengvumas minčių ir būsenos, tiesiog lengva, kaip didžiulis svoris slėgęs ilgą laiką tiesiog nukrito.
Aiškus suvokimas, kad pirmiausia su savimi reikia susitarti ir sugyventi, o tada jau eiti link kitų.

Greta:

Dar kartą labai ačiū už seminarus.
Po jų tikrai gyvenime ėmė vykti stebuklai arba užstrigusios situacijos pajudėjo iš mirties taško.
Labiausiai seminarų metu mano būseną pakeitė tikėjimas, kad jie man gali padėti ir pakeisti mano gyvenimą į geresnę pusę. Kasdieninėje dienotvarkėje atsirado daugiau ramaus buvimo su savimi,
Dar norėčiau išmokti  labiau atsipalaiduoti ir tiesiog būti.

Saulius Bagdonas:

Aš labai noriu pasidalinti savo DIDŽIAUSIU atradimu – tai būtent Roberto Karvausko praktikos, kurias naudoju jau daug metų. Nuoširdžiai sakau, kad tai giliausios ir stipriausios praktikos, greičiausiu būdu vedančios tiesiai į tikslą– man asmeniškai gilią ramybę, vidinį džiaugsmą, ryšį su savimi – tai, ko už jokius pinigus nenusipirksi. JOKIŲ mistikų, viskas paaiškinta logiškai, moksliškai ir suprantama kiekvienam.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Mano kelias

Esu Robertas Karvauskas, sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti. Perduodu tai, kas man buvo atverta mano širdyje, ką asmeniškai pats patyriau ir išbandžiau.

Mano mąstymas pradėjo keistis 2000–aisiais metais. Pamačiau, kokį nepasitenkinimo savo gyvenimu krūvį esu sukaupęs savyje. Prasidėjo dešimties metų kova prieš savo netobulumą, kuri nuvedė mane iki aštraus dvasinio skausmo ir visiško nusivylimo. Tada nevilties atsipalaidavime man atsivėrė supratimas apie tai, kas lemia kiekvieno žmogaus tobulėjimo sėkmę ir laimę. Atsivėrė Laimingo Gyvenimo Raktas – unikalus asmeninio tobulėjimo algoritmas.
Gavau vidinį nurodymą sukauptas žinias ir patirtį perduoti žmonėms, kurie pasirengę tai priimti.

Nuo 2010 m. kasmet tūkstančius valandų dirbdamas prieš auditoriją pradėjau gyvai jausti žmonių patiriamą skausmą, įtampas, nepilnatvę ir matyti savo galimybes jiems padėti. Šią pagalbą pradėjau realizuoti praktiškai, konsultuodamas ir mokindamas iš įtampų išsilaisvinti pasirengusius žmones.
Nors 1985 m. baigiau Vilniaus inžinerinį statybos institutą ir mano pasaulietinė profesija – nepriklausomas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, o 2006 m. baigęs Atvirąjį Britanijos universitetą gavau dar ir profesionalaus vadovo diplomą, vis tik mano širdis veda mane į pagalbą žmonėms ugdyti savyje sąmoningumą ir atrasti savo širdyje Laimingo Gyvenimo Raktą – tikrosios laimės šaltinį.

Nepriklausau jokiai religinei bendruomenei ar sektai.

DALYVAUK IR HARMONIZUOK SAVO SANTYKIUS!
REGISTRACIJA NEMOKAMA

Prisijungimus gausi iš karto į el. paštą, kai užpildysi registracijos duomenis.
Nuoširdžiai rekomenduoju prisijungti prie mokymų grupės iš anksto.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR