Praktinis internetinis seminaras

GYVENIMO HARMONIZAVIMAS
DVASINIŲ PRAKTIKŲ PAGALBA

Seminaras vyks 2022.08.17. 18:30 val.

Seminaro trukmė apie 3 val.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Šiandien didelė dalis žmonių jaučia įtampaskovoja su gyvenimu, patira daug streso. Daugybė gyvena giliame nepasitenkinime, yra nepilnatvėje, nejaučia savo viduje harmonijos.

Žmones kamuoja disharmonija dėl sveikatos sutrikimų, dėl darbo neturėjimo, kyla problemų santykiuose, dėl finansų ir daugelio kitų priežasčių. Tuomet žmogus jaučia abejingumą, tingumą, trūkumo jausmą. Ir tai yra toli gražu iki laimės.

Atėjo laikas perlipti šį nesusipratimo slenkstį ir išeiti į nuolatinį pasitienkinimą, į nuolatinę pilnatvę, į GYVENIMO HARMONIJĄ!!! Kitaip sakant jausti būseną GERA.

Ir tai gali įvykti tada, kada suvoki, kodėl kažko neturi ir ko trūksta. Vadinasi, reikia pakeisti požiūrį į gyvenimą ir vadovautis naujais pagrindais.

Taigi, kaip Tu jautiesi įprastai? Kokia vidinė būsena būna dažniausiai? O kaip norėtum jaustis?

Šis praktinis seminaras yra skirtas Tau, jei nori išmokti nuolat savo širdyje jausti vidinę ramybę, gyvenimo harmoniją ir pilnatvę.

SVARBU! Dažnas dvasingumą bei dvasines praktikas supranta vien tik kaip ritualų vykdymą ir „teisingą“ elgesį ar aukštą moralę. O iš tiesų, dvasingumas – tai vidinė ramybė, pilnatvė, laimė.

IŠNAUDOK ŠANSĄ,
ATRASTI VIDINĘ RAMYBĘ!

Spausk nuorodą ir registruokis ⬇️

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Įsivaizduok, kiekvieną rytą atsikeli su meile ir šypsena ir sugebi taip jaustis visą dieną.

Skamba utopiškai?

Patikėk, tai realiai įmanoma!

Eidamas  vis giliau ir giliau į save – žmogus atranda vis naujų dalykų.

O taikant šios paskaitos teorines bei praktines žinias, kelionė bus sklandesnė bei greitesnė!

Seminare pradžioje bus nagrinėjama teorinė dalis, kurios pagrindu keliausime į gilias ir stiprias praktikas, kurios atvers tą būseną GERA ir parodys labai ženklų pasikeitimą viduje.

Praktikų metu pamatysi, kad Tu gali čia pat, greitai, pakeist savo požiūrį, pakeisti savo būseną ir vietoje abejingumo patirti gyvenimo nuostabumą. Patirti laisvę nuo prievolių. Tu pamatysi, kad gali tuos pačius dalykus padaryti kitaip, kad Tau būtų tiesiog gera, o pabaigęs darbą galėtum juo pasidžiaugt.

Praktinis seminaras GYVENIMO HARMONIZAVIMAS DVASINIŲ PRAKTIKŲ PAGALBA – tai unikali pagalba norintiems eiti vis giliau ir giliau į save bei:

✔️ atskleisti savo potencialą;
✔️ harmoningai suderinti asmeninę, šeimos, darbo bei visuomeninę sritis;
✔️ sukurti darnius santykius su savimi ir aplinkiniais;
✔️ nebebūti priklausomais nuo streso, įtampų;
✔️ jausti pasitenkinimą gyvenimu.

Seminaro metu atliksime
itin stiprių 4 praktikų kompleksą

praktikų vertė – 40 €

Šypsenos praktika

Sielos sinchronizavimo meditacija

Susijungimo su Šaltiniu kvėpavimas

Meilės pažadinimo savyje meditacija

Kai vienu metu praktikas atlieka didelis būrys žmonių, susidaro stipri energija, kuri jau čia ir dabar kiekvienam padeda pajausti vis labiau ir labiau rimstantį stresą ir užliejančią vidinę ramybę bei harmoniją.

Ir, žinoma, į savo gyvenimą verta įsileisti meditaciją. Meditacijos galia jau tapo visuotinai pripažintu dalyku. Tai sąmoningas poilsis susitaikant su viskuo, kas yra.
Labai svarbu ir kvėpavimo stebėjimas, tad jam bus skiriamas ypatingas dėmesys.
Skamba sudėtingai? Šių praktinių mokymų metu viskas bus nuosekliai paaiškinta ir parodyta.

Tai, ką išbandysi šių praktinių mokymų metu, galėsi pritaikyti kiekvieną savo gyvenimo akimirką.

O juk kiekvieną akimirką mes esame savo gyvenimo kūrėjai, savo ateities kūrėjai. Visada prisimink tai! Kiekvieną akimirką mes savo vidine būsena užsakinėjam savo ateitį.

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

99%,
jog jau bežiūrint šiuos mokymus
Tavo būsena pradės keistis,
pajausi užliejantį ramybės bei
harmonijos pojūtį.

Kodėl Tu turėtum manęs klausytis?

Esu Robertas Karvauskas.

Nuo 2010 m. pravedžiau virš 10000 val. paskaitų, praktinių seminarų, asmeninių konsultacijų ir sąmoningumo mokyklos mokymų. Daugiau nei 1000 žmonių esu padėjęs išsivaduoti iš depresijos ir kritinių ligų bei atrasti savo laimės kelią gyvenime.

2013 m. per mokymus Vieningo pasaulio ir Vienybės Akademijoje (Indija) patyriau dvasinį prabudimą.

2017 m. išleidau knygą „Laimingo Gyvenimo Raktas“, kurioje apibendrinau esminius man duotus suvokimus ir juos lydinčias patirtis.

Esu Sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, konsultantas ir lektorius, , daugkartinis Pūko TV laidos „Tvirta šeima – tvirta Lietuva“ vedėjas ir dalyvis, daugelio straipsnių apie sąmoningumą ir dvasinį tobulėjimą žurnaluose „Veidas“,  „Edita“, „Ji“, „Raktas“, „Sveikatos ABC“ ir kt. bei interneto portaluose autorius.

Atsiliepimai

Ką apie Robertą pasakoja dalyvavusieji jo seminaruose ir mokymuose?

Rytis Lukoševičius

Paleidimų centro „Į save“ įkūrėjas ir vadovas

Lauros atsiliepimas
apie šį seminarą

Donatas Kantakevičius

Projekto vyrai.eu įkūrėjas

Aš labai noriu pasidalinti savo DIDŽIAUSIU atradimu – tai būtent Roberto Karvausko praktikos, kurias naudoju jau daug metų.

Kažkada nedrąsiai nusprendžiau nuvykti į gyvą renginį su Robertu, nes girdėjau, kad jo surinktos geriausios praktikos padeda atsipalaiduoti, „išspausti“ šypseną veide, surasti gyvenime prasmę.

Nuoširdžiai sakau, kad tai giliausios ir stipriausios praktikos, greičiausiu būdu vedančios tiesiai į tikslą – man asmeniškai gilią ramybę, vidinį džiaugsmą, ryšį su savimi – tai, ko už jokius pinigus nenusipirksi. JOKIŲ mistikų, viskas paaiškinta logiškai, moksliškai ir suprantama kiekvienam.

Jis jau daugiau nei 10 metų keliauja sąmoningumo keliu, vesdamas giliausius mokymus. Tai, ką lektorius duoda per mokymus, yra neįkainojama.

Saulius Bagdonas (MylimaVeikla.lt bendraįkūrėjas)

Po savo gyvenimo įvykių analizės pamačiau, kaip tam tikri įvykiai ir baimės atsikartoja – nuo mažens/gimimo turiu daug įtampų, todėl nuolat patekdavau į stresines, ,,išlikimo” situacijas, kur nematau išeities. Dažna išeitis būdavo – nedaryti nieko, nors aplinkui daug galimybių. Taip pat kai jausdavau meilę ir džiaugsmą, jausdavau aplinkos neigiamai nepaveikiama, kad ir kas benutiktų. Seniau ginčydavausi dėl tiesos, nors ,,laimėdavo” tas, kuris tiki savimi ir yra pusiausvyroje bei pasitikėjime, todėl niekad mano praeities faktai ,,nepraeidavo” naujuose įvykiuose. Praėjus gyvenimo situacijas ir panagrinėjus kitais kampais darosi smagiau, ramiauSkausmingumo balas nukrenta – 1-2 balais. Tačiau didžiausią savo blokų dalį matau iki gimimo (mamos nėštumo metu sukauptas arba paveldėtos), kuriuos nepavyksta vienai atlaisvinti apart grandiozinės situacijos, kurios išvargina. Per meditacijas labiau viskas nusėsta nei pasileidžia. Todėl dar norėčiau atrasti sau tinkančią praktiką, kurios dėka pavyktų tai subalansuoti ir integruoti gyvenime.

Eglė Markauskytė

Jau šiai dienai noriu Tau, Robertai, padėkoti už šiuos mokymus, seminarus, žinias. Visą savaitę (nuo pirmadienio, kai pasikalbėjome per Zoom), – gyvenau šiomis pamokomis, prasidėjusiu nauju supratimu (nors dabar rašydamas ir jaučiuosi išsekęs, bet čia turbūt nuo visko). Daug ką jau naudoju kasdien, taip pat vaiko auklėjime ir santykiuose (mano elgsenoje) su žmona. Išties parodėte man visai kitą požiūrį į gyvenimą kitu kampu! Prisipažinsiu, negalvojau, kad bus taip stipru! Jaučiu, kad reikės klausyti dar ne vieną kartą, kad tai įtvirtinti ir išgirsti, ko dar neišgirdau. Nes informacijos tikrai daug. Bet ji mano dėmesį, pagaliau, nukreipė kitur!

Nuo pat klausymo pradžių rašiau savo mintis ir išgyvenimus, kurie buvo labai įvairūs nuo pirmadienio iki dabar.  Nenorėčiau „paleisti“ šio, man dabar išsigelbėjimo, kelio! kaip Jūs sakėte – ATGAL NENORIU!

Raimondas Jakutis

SPAUSK IR REGISTRUOKIS DABAR

Mano kelias

Esu Robertas Karvauskas, sąmoningumo mokyklos GYVENIMO RYTAS įkūrėjas, lektorius, kuriam buvo duota atrasti Laimingo Gyvenimo Raktą ir dvasiškai prabusti. Perduodu tai, kas man buvo atverta mano širdyje, ką asmeniškai pats patyriau ir išbandžiau.

Mano mąstymas pradėjo keistis 2000–aisiais metais. Pamačiau, kokį nepasitenkinimo savo gyvenimu krūvį esu sukaupęs savyje. Prasidėjo dešimties metų kova prieš savo netobulumą, kuri nuvedė mane iki aštraus dvasinio skausmo ir visiško nusivylimo. Tada nevilties atsipalaidavime man atsivėrė supratimas apie tai, kas lemia kiekvieno žmogaus tobulėjimo sėkmę ir laimę. Atsivėrė Laimingo Gyvenimo Raktas – unikalus asmeninio tobulėjimo algoritmas.
Gavau vidinį nurodymą sukauptas žinias ir patirtį perduoti žmonėms, kurie pasirengę tai priimti.

Nuo 2010 m. kasmet tūkstančius valandų dirbdamas prieš auditoriją pradėjau gyvai jausti žmonių patiriamą skausmą, įtampas, nepilnatvę ir matyti savo galimybes jiems padėti. Šią pagalbą pradėjau realizuoti praktiškai, konsultuodamas ir mokindamas iš įtampų išsilaisvinti pasirengusius žmones.
Nors 1985 m. baigiau Vilniaus inžinerinį statybos institutą ir mano pasaulietinė profesija – nepriklausomas pastatų šiltinimo ir šilumos išsaugojimo pastatuose ekspertas, konsultantas, o 2006 m. baigęs Atvirąjį Britanijos universitetą gavau dar ir profesionalaus vadovo diplomą, vis tik mano širdis veda mane į pagalbą žmonėms ugdyti savyje sąmoningumą ir atrasti savo širdyje Laimingo Gyvenimo Raktą – tikrosios laimės šaltinį.

Nepriklausau jokiai religinei bendruomenei ar sektai.

DALYVAVIMO MOKESTIS seminarui:

⭐ GERIAUSIAS SPRENDIMAS ⭐

231 asmeniui
  • Liko tik 7 vietos už šią kainą!

SEMINARO IR PRAKTIKŲ VERTĖ

871 asmeniui
  • nespėjusiems pasinaudoti nuolaida

Praktinis seminaras vyks internetu uždaroje platformoje.
Vietų skaičių ribotas!

TU GALI ŠĮ VAKARĄ PRALEISTI KAIP KASDIENYBĘ IR NIEKADA NESUŽINOTI, KAD,
GALBŪT, TIK ŠIO LAIMĖS LAŠO TETRŪKO, KAD TAVO LAIMĖS TAURĖ PRISIPILDYTŲ.

Registracija įsigalioja tik apmokėjus.
Nuoroda į uždarąją Facebook’o grupę, kurioje vyks seminaras bus atsiųsta į nurodytą el. paštą iš karto po apmokėjimo.

Nuoširdžiai rekomenduoju prisijungti prie mokymų grupės iš anksto.

Kad nepraleistum svarbios informacijos, pasitikrink el. pašto šlamšto (spam) bei reklamų vokus.

Tai jau daugeliui žmonių padėjo pradėti gyventi laimingą ir pilnavertį gyvenimą.
Nebekentėk ir padėk sau!
Labai svarbu žengti pirmąjį žingsnį.

REGISTRUOKIS DABAR!

IR TAI DAR NE VISKAS!

Visiems GYVENIMO RYTO renginiams ir produktams galioja 5 dienų
BESĄLYGINĖ 110% PINIGŲ GRĄŽINIMO GARANTIJA!

TAI TIESA, NES EFEKTYVUMAS PATIKRINTAS ASMENINE PATIRTIMI!
Jei dalyvavęs renginyje ar įsigijęs įrašą juo nusivilsi, nes negausi to, ko tikėjaisi, grąžinsime DAUGIAU NEI SUMOKĖJAI!
Papildomai pridėsime už sugaištą laiką ir sunaudotą energiją…

Ar dar turi abejonių dėl dalyvavimo?

Seminare sužinosi, kas yra realus visų tavo gyvenimo problemų sprendimas.

REGISTRUOTIS