Labas, Robertai,
Ką tik peržiūrėjau vakar vakaro ‘LIVE’ video, taip pat sekiau juos ir žiūrėjau visą savaitę. Tiesiog atėjo didelis noras padėkoti už galimybę pamatyti šias praktikas. Nors nebuvau ten su jumis ir neslidinėjau, prie stalo nesėdėjau, bet labai stipriai tie video surezonavo.
Dėkoju visiems, kurie dalinosi patirtimis. Man visa ta informacija neįkainojama. Neužtenka kartais žinoti, kaip reikia daryti. Tik pamatęs, kaip praktiškai tai veikia ir praktiskai gali save stebėti, ateina tikrasis suvokimas.

Pasidalinu nedidele savo patirtimi. Vakar pajaučiau šypsenos galią. Vieną dieną grižusi namo po pasivaikščiojimo mieste (viena) susimasčiau, kad beveik neprisimenu nei vieno pro mane praėjusio žmogaus veido… Iškilo klausimai ‘kodėl’?..ar tai „teisinga“, ar „normalu“? Bet atsakymai neatėjo tuo momentu. Vakar Bergene važiuojant viešuoju transportu įlipo moteris su milžiniško dydžio šunimi. Nežinau, ar esu anksčiau toki mačiusi. Didelis, ilgo plauko, toks ramus ir pasirode draugiškas. Praslydo žvilgsnis pro žmonių veidus aplink, visi tokie rimti, kažkur mintimis ‘įkritę’..lyg ir susiduria žvilgsniai, bet jokio jausmo. O aš sėdžiu žiuriu į šunį ir šypsausi iki ausų, na negalėjau šypsenos užgniaužt. Gal po minutės šypsojosi visi, kurių veidus galėjau matyti iš savo pozicijos. Šypsojosi, kaip sakant, pilna burna :)))). Stebuklas:)?….
Ačiū dar kartą labai labai visiems jums pasidalinusiems tomis patirtimis.
Gero likusio laiko kalnuose ir sėkmingos kelionės namo :)!
Eglė
Bergenas/Norvegija

Reportažus rasi čia https://www.facebook.com/pg/GyvenimoRytas/videos/

Šioje išvykoje buvo atliekama labai daug galingų praktikų, kurios dalyviams leido dar geriau save pažinti.
Sąmoningumo mokyklos mokymuose visa tai einama dar giliau ir veiksmingiau. https://gyvenimorytas.lt/renginiai-2/

Pasekime visi Eglės pavyzdžiu ir pradėkime nuo savęs. Jei kiti nesišypso, nusišypsokime patys ir keiskime pasaulį!